Wpis z mikrobloga

Halo @wykop, po co tak mnożycie sesje?

2 dni temu poświęciłem tę godzinę, wyklikałem ręcznie ponad 1000 sesji z ostatniego roku, zostawiając tylko 2 aktywne z tego dnia.
Minęły ledwie 2 dni a sesje znów cudownie rozmnożone.

Po co, na co? Jaki w tym sens, gdzie logika?

Wołam @m__b @a__s w płonnej nadziei uzyskania jakiejkolwiek odpowiedzi, mimo, że wiem, że szanse na to szczątkowe.

#wykop #bezpieczenstwo
Polinik - Halo @wykop, po co tak mnożycie sesje?

2 dni temu poświęciłem tę godzinę, ...

źródło: sesje-wykop-08.05

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Wołam @m__b @a__s w płonnej nadziei uzyskania jakiejkolwiek odpowiedzi


@Polinik: przeciez oni nawet nie beda wiedzieli o czym mowisz, nie wspominajac juz o odpowiedzi

Nowy wykop doskonale pokazał, że Białson nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy od strony technologicznej i max co potrafi to kierować truchłem, które od kogoś odkupił. Jakby miał zalożyć firmę od zera takiego typu jak wykop, to by się wywalił na mordę wcześniej niż jakieś hejto czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Agent007cm: Nie oczekuję, że @a__s czy @m__b będą znali odpowiedź, ale liczę nieśmiało, że pomyślą "kurde, nie rozumiem o czym ten typ pisze, ale na wszelki wypadek zapytam kogoś od IT a potem zgrabną formułką spławię natręta, w końcu prawie weekend".
  • Odpowiedz
  • 0
@Kinda:
To ja już w ogóle nie rozumiem idei tej listy.
Nazwana jest "aktywne sesje", ale to nie są aktywne sesje.
To co ta lista pokazuje, że wylogowanie się na jednym urządzeniu czyści wpisy dotyczące wszystkich zalogowań, łącznie z tymi z innych urządzeń?
  • Odpowiedz
2 dni temu poświęciłem tę godzinę, wyklikałem ręcznie ponad 1000 sesji z ostatniego roku


@Polinik: możesz mi wyjaśnić po co to robiłeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@Polinik zaczepnie postawione? Które słowo tak Cię uraziło i uznaleś je za "zaczepne"?

Nie wyobrażam sobie bardziej neutralnie zadanego pytania. Nie ma tam nawet dwóch liter, które byłyby zaczepne lub oceniające w jakikolwiek sposób.
  • Odpowiedz