Wpis z mikrobloga

@Dzikamery: On powinien mieć zakaz wynajmu lokali! W nowym gołębniku też już bałagan, no bo przecież tak zarobiony, że nie ma czasu ciuchów z worka wyciągnąć! Syfiarz!
  • Odpowiedz
@Vendigoo Wy naprawdę nadajecie się w większości do Choroszczy z tego tagu.Zakaz wynajmowania lokali bo robi bałagan.Czy wy nie czytacie tego co piszecie?Jedziecie po jakimś typie na końcu świata z uporem maniaka dodając jakieś faszystowskie komentarze w których dopowiadacie sobie jakieś brednie do wszystkiego czego nie wiecie.To nie klapek jest nienormalny tylko większość ludzi na tym tagu.Nakręcacie się na jakiegoś typa z internetu nie rozumiejąc jakimi debilami i jakim pośmiewiskiem sami jesteście.
  • Odpowiedz
@Vendigoo Wiem ze nie ma sensu tego tłumaczyć bo nie zrozumiesz ale w tym co piszecie nie ma żadnego humoru ani dystansu do świata.Jest wręcz przeciwnie.Nie potrafię się nadziwić jakim cudem nie jest wam wszystkim wstyd wypisywać takie brednie.Przebiliście żenadą(nie wiem czy jeszcze istnieje)portal pudelek co jest mega wyczynem.Dla kogoś patrzącego z boku wyglada to tak jakby ktoś przeżywał wymyślone historie z programów typu „dlaczego ja” biorąc je na poważnie.Jak można nie
  • Odpowiedz
@pav40: Spójrz w lustro i siebie zapytaj! Stosujesz wybiórczo, co jakiś czas atak na każdego z tego tagu, tak z osobna, musisz siebie zapytać dlaczego? Skoro jesteśmy tak niereformowalni, to po co tu wchodzisz i próbujesz "zabawiać" świat? Jest tyle tagów, na których możesz pokazać swoją wyjątkowość i wykazać się mega intelektem. Over
  • Odpowiedz
@Vendigoo czyli jak np. atakujesz klapka i wypisujesz na niego jakieś bzdury to jest ok ale jak ktoś skomentuje twoje wysrywy to już nie jest ok?Tagów jest mnóstwo a ja wchodzę akurat na ten pośmiać z kretynizmu jaki się tu wylewa i komentuje dzbanów tak samo jak ty klapka i resztę.Ty sobie upodobałeś jakiś typów z YT a ja ciebie.Ty wyśmiewasz jakiś typów z internetu i ja robię to samo.Dla mnie jesteś
  • Odpowiedz
@Vendigoo przecież to jest twój poziom który ci właśnie pokazuje.Nikt nie musi mi za nic dziękować a jedyne osoby które by mogły to między innymi ty za zwrócenie uwagi na to ze robisz z siebie idiotę w internecie dzięki czemu mógłbyś to zrozumieć i przestać bo to wstyd.
  • Odpowiedz
@Vendigoo No tak następny debil który nie rozumie ze jest coś po środku i widzi tylko skrajności.Ale czego się spodziewać po skrajnie upośledzonych jednostkach.
  • Odpowiedz
Ja myślałam że Gapa to mieszkanie posprząta a on swoje rzeczy śmieci i jak chlew zostawił. Ktoś oczywiście ma po nim sprzątać.


@Dzikamery:
Dziad kalwaryjski,kloszard,brudas domokrążca,ten typ pasożyta tak ma że nigdy po sobie nie sprząta
  • Odpowiedz