Wpis z mikrobloga

  • 4
jak baba sie odezwie pierwsza to oznacza -50 do atrakcyjnosci

@zbrodnia_i_kawa: Co. To jest babski mit z tym że mężczyźni rzekomo lubią się uganiać i kobiety w niego wierzące tracą, bo jest nieprawdziwy. Zawsze wchodziłem w interakcje tylko z kobietami, które pierwsze wysyłały sygnały i które pierwsze się odzywały. Przez jakiś czas korzystałem z aplikacji do poznawania "znajomych" i odpisywałem wyłącznie tym dziewczynom, które do mnie napisały chociażby głupie przywitanie, a
  • Odpowiedz
  • 1
@Pasterz30: to nie kwestia aplikacji, a bardziej kwestia "bądź atrakcyjny, nie bądź nieatrakcyjny". Nie jestem może gigachadem klaudiuszem deweloperskim, ale istnieje nisza kobiet, które naturalnie spermią w moją stronę i praktycznie tylko z nimi się zadaję, bo po co mam prosić o atencję bab, którym się nie podobam, gdy ciężko znaleźć mi czas na te dziewczyny, którym się podobam. W prawdziwym życiu odzywam się pierwszy do dziewczyn i zdarza mi się
  • Odpowiedz
  • 1
@Pasterz30: ta "nisza" nie ma wspólnych cech, po prostu część dziewczyn pozytywnie na mnie reaguje. Wśród nich są feministki z Lewicy i Konfiarki z prawicy, w pełnym zakresie urody i postury od chudych takich że dla mnie za chude po takie że dla mnie już za bardzo oversize. Ciężko sprecyzować co je łączy, po prostu niektóre dziewczyny same do mnie zmierzają i łatwo mi się z nimi dogaduje. Z jednej strony
  • Odpowiedz
@Bananek2: piękne miras, sam bym tego lepiej nie ujął - wszystkie relacje w których byłem miały w sobie jeden powtarzalny element - baba dawała mi atencję
  • Odpowiedz
Co. To jest babski mit z tym że mężczyźni rzekomo lubią się uganiać i kobiety w niego wierzące tracą, bo jest nieprawdziwy.


@Bananek2: fajnie tak sobie tłumacza własne lenistwo i bycie ksiezniczka.
  • Odpowiedz
@Bananek2: "lot of work" or a "burden" -> pomysł polegał na zablokowaniu niechcianych wiadomości od niegodnych i jednocześnie to locha miała sobie wybrać chada jak lalkę w zabawkowym, ale nie przewidzieli, że wszystkie lochy wybiorą chada, który będzie miał ten sam problem, który ma rozwiązać aplikacja?

Ale nie cieszmy się, bo mają im zrobić takie szablony konwersacji, że wystarczy wybrać jak na ekranie w Macu.
  • Odpowiedz
@Bananek2: ok, ale masz jakieś konkretne cechy? Czyli np jesteś gigaogrem koksem, albo fembojem, a moze przystojny jak długowłosa gwiazda rocka z lat 90tych Często na looksmaxxie albo innych stronach blackpillowych poradzali nichgemaxxing, czyli stanie się(jeśli masz predyspozycje) do zostania pewnym konkretnym typem mężczyzny na który dobrze reaguje 5-10% kobiet
  • Odpowiedz
@Bananek2: @zbrodnia_i_kawa ale bumble to gówno straszne - dostałem super lajka od kobiety dziś i nie mogę zobaczyć nawet jej profilu xddd
Mało tego. Niedawno zmienili tam design i nieszczęsny ux, który jest teraz niedopracowany.
Możesz zmienić, ze np. mnie interesuje związek niemonogamiczny i tak będę się pojawiał podczas wyszukiwania. Ale jak ja chcę taki filtr ustawić, żeby wyszukać taka kobietę - to muszę zapłacić xdddd no kuźwa podstawowa funkcja aplikacji
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
ok, ale masz jakieś konkretne cechy? Czyli np jesteś gigaogrem koksem, albo fembojem, a moze przystojny jak długowłosa gwiazda rocka z lat 90tych Często na looksmaxxie albo innych stronach blackpillowych poradzali nichgemaxxing, czyli stanie się(jeśli masz predyspozycje) do zostania pewnym konkretnym typem mężczyzny na który dobrze reaguje 5-10% kobiet


@Lysandros: mam ale nie mogę tutaj pisać bo boję się doxxingu, a lubię nieskrępowanie anonimowo shitpostować na wykopie
  • Odpowiedz