Wpis z mikrobloga

@matihax: przecież w Polsce większość aut nie spełnia wymogów przeglądu technicznego to raz.

Dwa, jako opiekun tych dzieci to twoja odpowiedzialność żeby nie wybiegały na ulicę więc nie czaję argumentu o braku widoczności jak to ty masz uważać xD
  • Odpowiedz
@vieniasn: a czemu ma nie być? Ma vin, jest zarejestrowane, ubezpieczone, ma przegląd. Nadwozie w samochodzie na ramie to część wymienna. Mógł sobie tam nawet budę z Żuka postawić.
  • Odpowiedz
@vieniasn tym wpisem obraziłeś i mnie bo mam ten sam wzrost😅 ogólnie rodzice powinni pilnować dzieci . Diagnosci powinni pilnować przeglądów. Ale też jest tak że niektóre pojazdy są specjalne i są z założenia niebezpieczne ale są potrzebne. Myślę że chłopaki mają jakąś tam widoczność bo wiedzą jak dużo ryzykują. A kolejna sprawa ten pojazd jest od 15 lat na drogach.
  • Odpowiedz
@matihax: nie zesraj się, miałem okazję w tym jeździć i jest zajebiscie tylko troche głośno od wiatru ( ͡° ͜ʖ ͡°) pilnuj swoich kaszojadow a nie tylko ustawiasz świat pod siebie i horom curke x3
  • Odpowiedz
Jako kierowca uważam ze ojciec jednak powinien swoje trojaczki pilnować, tak aby w pierwszej kolejności nawet nie wybiegły na ulice.


@jurek-gagarin: Nie muszą wybiegać. Będą przechodzić na pasach a on nie zauważy i jebnie. Albo na parkingu.
Zazwyczaj tirowcy mają taki problem i przejeżdżają ludzi. Udowodnione w USA że duża część wypadków z pieszymi jest przez ogromne auta z których pieszych słabo widać.
  • Odpowiedz
@vieniasn Ciągniki rolnicze mają zajebista widoczność wokół i prędkość jakaś 30 km/h. Ciężarówki tak samo mają mnóstwo lusterek i systemów niwelujących martwe pola a i bez tego lepsza widoczność jest niż to gówno. Serio nie rozumiesz tego czy palisz głupa?
  • Odpowiedz