Wpis z mikrobloga

  • 12
@xyz_xyz: sam jesteś rusek, jestem Polakiem z dziada na dziada i przez takich jak Ty co nie dbają o swój kraj cywilizacja zginie. Jakby żydowi tak zrobili to by była awantura, a Ty se dajesz w morde pluć.
  • Odpowiedz
@aczutuse: W biedronce nie potrafią nawet ustawić towaru na półkach, a Ty sie czepiasz o drobny błąd w systemie i jeszcze podczepiasz to pod jakieś zmyślone teorie xD Ogarnij sie typie
  • Odpowiedz
@aczutuse straszne w #!$%@? xD

- Biedronka portugalska
- towar pewnie również spoza Polski
- zdjęcie zrobione telefonem z Chin lub USA
- zdjęcie wrzucone przez internet od operatora z Francji lub Niemiec
- wyszedłeś z biedronki i pojechałeś:
A) autem z Niemiec, Francji, Korei, Japonii itd...
B) autobusem, tramwajem z Niemiec, Francji itd...

I przykłady można mnożyć xD ogarnij się typie. Żyj i dać żyć innym. Pozdro
  • Odpowiedz
@aczutuse: A co obsługa do tego ma? Kiedyś tam pracowałam i jak zwykle nie było cen przy produktach. Pewnie klient taki jak Ty myślał, że zrobi mi na złość wołając mnie ile coś kosztuje i oczekując, że pójdę do czytnika, a mi się podobało, bo chodzenie do czytnika jest mniej wymagające fizycznie od wykładania towaru.
  • Odpowiedz
@aczutuse: o nie, aplikacja się zgliczowała, jesteś literalnie pierwszą osobą, której się to przydarzyło, to na pewno spisek ukraińskich służb, chcących wymordować Polaków. Dzisiaj w biedronce dwa przyciski się zawiesiły i wyświetliły napisy z poprzedniej konfiguracji, a jutro kto wie może menu w maku nie zresetuje się do polskiego po tym jak korzystał z niego Ukrainiec
  • Odpowiedz
Nie rozumiem po rusku, więc będę za każdym razem wołał obslugę sklepu do przetłumaczenia. Jak nie przestaną mi po rusku pisać to zmienię codzienny


@aczutuse: masz rację, pani kasjerka 3k/netto specjalnie tak zaprogramowała
  • Odpowiedz