Wpis z mikrobloga

W dodatku nie wiem czy zauważyliście, ale banki zwiększyły opro na kontach oszczednościowych....Potrzebują kasy na kredyty?
Coś się święci ,ale nie wiem jak to odczytać. Banki nie lubią dawać wysokiego opro a zwiększyły.
  • Odpowiedz
W dodatku nie wiem czy zauważyliście, ale banki zwiększyły opro na kontach oszczednościowych....


@jmp_eax: które? Bo znaleźć dziś więcej niż 7% graniczy z cudem.
  • Odpowiedz
@Okcydent: Wysokie stopy nie będą trwały wiecznie, a to one napędzają wyniki banków, a jak spadną to są banki które są w nieciekawej sytuacji, a na sektor bankowy należy patrzeć też trochę jako całość, bo jak któryś zdycha to pozostałe tracą razem z nim.
  • Odpowiedz
  • 0
Wysokie stopy nie będą trwały wiecznie, a to one napędzają wyniki banków, a jak spadną to są banki które są w nieciekawej sytuacji,


@DeoLawson: Trwać nie będą, ale tacy analitycy Pekao przewidują, że obniżki dopiero w 2025, może 2026. Mam PEO na IKE i liczę, że jeszcze te dywidendy w przyszłym roku będą całkiem sympatyczne.
  • Odpowiedz
@Krupier: VeloBank daje 7% teraz.... a niedawno większość banków miała 8% i branża schodziła na około 5% na promocjach...a teraz widać ruch zwyżkowy.
  • Odpowiedz
@jmp_eax

VeloBank daje 7% teraz.... a niedawno większość banków miała 8% i branża schodziła na około 5% na promocjach...a teraz widać ruch zwyżkowy.


Daje nowym klientom.

8% było z pół roku temu jak nie dalej.
  • Odpowiedz