Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#watchdog #polityka #sejm #lasypanstwowe #las #ekonomia #gospodarka

Nie wiem czy dobrze otagowałem ale może warto się przyjrzeć ostatnim wydarzaniem które uderzyły w działalność lasów państwowych. Chodzi o te zabranie iluś tam procent lasów z pod działalności LP. przecież to śmierdzi na kilometr ingerencją jakiś zewnętrznych sabotażystów mającą na celu zmniejszenie wpływów do budżetu państwa.

Lasy polskie to jedno z niewielu polskich źródeł odnawialnych które przynoszą zyski dla państwa i środki do życia mieszkającym tutaj ludziom, są także źródłem energetycznym i na dodatek ekologicznym!!!. Są taką kurą która znosi złote jajka biedakowi.








· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
Nie wiem czy dobrze otagowałem ale może warto się przyjrzeć ostatnim wydarzaniem które uderzyły w działalność lasów państwowych.

@mirko_anonim: masz na myśli że do niedawna były prywatnym folwarkiem ziobrystów, odchodziły wałki na setki milionów a politycy wykupywali działki i nieruchomości za bezcen?

https://www.money.pl/gospodarka/tak-lasy-panstwowe-wydawaly-miliony-sa-wstepne-wyniki-audytu-7013196762233408a.html

To owszem, warto się przyjrzeć, zdaje się prokuratura już się tym zajmuje.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Idaho59: @thorgoth: @M4rcinS:

I co z tego że wałki robili? władza się zmieni i może wałków już nie będzie, a kasa będzie lecieć dalej do budżetu państwowego, jak obetniesz 20% udziału z lasów to kasy będzie mniej, a dodatkowo uderzy pewnie w dany region, to już całkiem bida będzie.



  • Odpowiedz