Wpis z mikrobloga

Chcialem zamowic aromaty i zrobic zapas liquidow ale jednak zdecydowalem sie na zakup premixow na swiatpremixow.pl... i chyba kuwa to byl blad bo jakies opoznienia maja... wyslali cos komus w ostatnim czasie? #epapierosy
  • 10
  • Odpowiedz
@7uras: Ja już dawno nie zamawiałem, ale z mojego doświadczenia paczka przychodziła najczęściej po tygodniu. Zamawiałem na przykład w czwartek, wysyłali dopiero w środę, albo czwartek tydzień później i paczka w paczkomacie była na następny dzień w paczkomacie.
Na stronie piszą, że wysyłka w ciągu 1-5 dni roboczych, a teraz dodatkowo niby mają opóźnienie.
Nie ma co się stresować. Czeka się dosyć długo, ale ceny mają niskie w porównaniu do cen
  • Odpowiedz
  • 0
@ak44: ja też mam tylko jedno pytanie. Umiesz czytać?
@stivenus @stivenus w niedziele... większość sklepów ma wysyłkę następnego dnia roboczego.... nawet przy opóźnieniu to jest +1 dzień a nie tydzień bez żadnego info.
Na szczęście jak już to utopione tylko 150 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@7uras: No oni niestety późno wysyłają. Nie przejmuj się, do następnego piątku to na pewno już będziesz miał swoje premixy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A @ak44 z tego co pamiętam nie uznaje premixów, tylko aromaty. A jak ktoś go zapytał jaki aromat poleca, to napisał tylko, że w Polsce trudno znaleźć dobry aromat.
  • Odpowiedz
@7uras: dostales zamowienie? Ja
zamówienie złożylam 30.04. Po upomnieciu się o wysyłkę paczki
10.05 napisali że paczka spakowana i wegenerowali list przewozowy.
Do tej pory nie wysłana. Nie odbierają, nie odpisują na mail.
  • Odpowiedz
  • 0
@aneta-ane: zamówiłem 5 maja, wczoraj dotarła do paczkomatu, nie śledziłem tematu jak długo była wygenerowana etykieta bo byłem na wyjeździe i już to miałem w dupie w sumie xd... pisałem wcześniej maila o anulowanie zamówienia, pisałem na tym ich śmiesznym panelu klienta, nawet zadzwoniłem. - 0 kontaktu. nigdy więcej tam nie wrócę.
  • Odpowiedz