Wpis z mikrobloga

Mała aktualizacja apropos wyjazdu do Legii cudzoziemskiej, wołam pulsujących poprzedni post.

A więc tak, wczoraj byłem pod centrum rekrutacyjnym, kręciłem się, coś zjadłem i postanowiłem, że uderzam. #!$%@?, drzwi zamknięte. Próbowałem się tam dodzwonić, ale mój e-sim pozwala tylko na internet, no nieważne.
Po drugiej stronie tego obiektu były bramki, więc wyskoczyłem do jakiejś dwójki zaskoczonych Francuzów, którzy opuszczali obiekt i zapytałem moim angielsko - francuskim, jak mam się dostać do tego #!$%@? #!$%@?.
Oni zaskoczeni, z uśmiechem na twarzy mi mówią, że tam z tyłu, ale dzisiaj święto narodowe i w sumie to mają zamknięte.

Ja już #!$%@?, ale na siebie, bo nie sprawdziłem, że mają jakieś tam święto wywieszania białej flagi czy inne gówno. No dobra, pochodzilem po całym Paryżu, zrobiłem z 20km z buta i pod wieczór wynająłem jakas melinke na booking. Dzielnica, jak jakiś francuski Brooklyn. Dostaje klucz, idę do pokoju, a tam na drzwiach znaczek wózka inwalidzkiego. Jak to zobaczyłem, to wybuchlem śmiechem, tak mocno, ze już nawet nie byłem beznadziejny i #!$%@?. Okazało sie, że łazienka była przystosowana dla niepełnosprawnych. W sumie zgadza się, bo tak się czułem.

Dobra, dzisiaj wyleciałem pełen nadziei, 7km z buta i jestem znowu w centrum rekrutacyjnym pile de paris, zadowolony, zmotywowany. I wiecie co? Dzisiaj też mają #!$%@? zamknięte, ochraniacz mówi, mesje dawaj przyjdź se w poniedziałek, będzie git.
#!$%@? mać, co za dziwne miejsce na ziemii. Żadnej informacji, ani na ich stronie internetowej, ani nigdzie #!$%@? indziej. Nie wiem co mam robić, jestem już totalnie #!$%@?, mam ze sobą 3 koszulki, 3 pary gaci i 3 pary skarpet, do tego przybory do higieny. Musze wynająć jakieś airbnb, bo nie odpuszczę mojej #!$%@? decyzji o zmianie swojego #!$%@? życia.
Pozdrawiam was wszystkich, jak ktoś jest w Paryżu i chce obalic flaszkę ze mną to zapraszam.
#gownowpis #mireklegionista #smutnazaba
McBreed - Mała aktualizacja apropos wyjazdu do Legii cudzoziemskiej, wołam pulsującyc...

źródło: temp_file9172281400467910571

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@McBreed: faja akcja Mireczku, miło się czyta zasiew przygody.
Kilka lat temu byłem na objedzie Koryski. Poza tym, że to cudna wyspa to jest tam chyba kilka jednostek legionistow. Podbno nawet jakaś spadochronowa elita. Chłopaki tam mają normlanie patrole na mieście i w sumie w mundurach widać tylko ich. Zapamiętałem tyle, że mieli zajebiscie wyprasowane koszule, na 100 równych kantek i to, że jeden z nich powiedział mi że, że na
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@KrolWlosowzNosa prawdopodobnie mówisz o 2REP, to są spadochroniarze z Legii i to w sumie najmocniejszy z regimentów. Zobaczymy, co będzie dalej. Może szybko się skończy, ale ja mam nadzieję, że dam radę i przejdę selekcję. Jestem zdeterminowany i zmotywowany. Dzięki :)
  • Odpowiedz
@McBreed: uwazaj na testy psychologiczne. Juz nie takich zabijaków widzialem wracajacych z przysłowiowym kwitkiem. Raczej nie pij w weekend. A gdzie dokladnie sie zatrzymales, zd nazywasz to Brooklynem?
  • Odpowiedz