Wpis z mikrobloga

Ale ten Rożek to jest też pet - nie dziwne, że gość jest w Kanale Zero. Za czasów PiS gość w ogóle nie wchodził w politykę, jak Mazurek wygadywał bzdury o klimacie to też siedział cicho, ale jak trzeba zaatakować rząd, to jest na posterunku xD Typ zrobił teraz film oparty na własnych wyobrażeniach i urojeniach, bo „może tak być i lepiej być przezornym” xD

Jak ja gardzę tymi wszystkimi kryptopisowcami. Nagle teraz się jełopy obudziły i wkręcają ludziom jakieś mity, że PiS to była generalnie prorozwojowa i proinwestycyjna partia, czemu przeczą wszelkie dane xD

#kanalzero #polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #naukatolubie #rozek #sejm #klimat #energetyka
Gours - Ale ten Rożek to jest też pet - nie dziwne, że gość jest w Kanale Zero. Za cz...

źródło: IMG_3609

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Gours: Mam dla rządu proste rozwiązanie problemu tej narracji - niech kontynuują te inwestycje i robią to w sensownym tempie, bo póki co opóźnienia za opóźnieniami i już nawet media prorządowe to wytykają.
  • Odpowiedz
@JC97: nawet jeżeli będą kontynuować to co tydzień będziesz miał nowy filmik "czy rząd chce uwalić moją ukochaną inwestycję?" bo po prostu takie materiały teraz się klikają więc jutubowe prostytutki będą to produkować ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 8
@JC97: o jakich opóźnieniach mowa, skoro PiS otworzył te inwestycje i poza tym niewiele robił? KO teraz też może rzucić 2032 rok dla atomu i niech się potem kolejny rząd tłumaczy z tego, że nie zrealizuje tego terminu. Tak samo jak z CPK PiS dał 2028 rok jako termin zakończenia, gdy sam Wild twierdził, że szanse na to to 10% xD A potem takie „mądrale” jak ty twierdzą, że to opóźnienia
  • Odpowiedz
  • 7
@Thorrand: Rożek to kryptopisowiec akurat.

1) jeśli nie chce być pisowcem, to wypadałoby w poprzednich latach symetrycznie krytykować PiS
2) niech ta krytyka będzie merytoryczna, a nie oparta na urojeniach. On jest na tyle inteligentny, że doskonale wie o co chodzi
  • Odpowiedz
@Gours: żałośni jesteście juz naprawde. Otwarcie rzad mowi ze konczy z cpk i modernizacja żeglugi. Rolek jest mega zachowawczy.

Wprost wice minister powiedzial ze uwali. Cpk mowia ze uwala od poczatku. Wasze boty łgaja codziennie ze pis niczego nie zrobil. Narod widzi co robicie i tyle.
  • Odpowiedz
@Gours: to jakoś dziwnie kontrastuje ze wczorajsza wypowiedzia Thorza. Po prostu łżesz teraz i marchewa też łże. Tak jak holownia łże ze popiera cpk. Jest rozkaz z Niemiec ze cpk żegluga i elektrownia maja isc do piachu. Jak wasza wlasna wojewoda mowi ze zmienic lokalizacje EJ trzeba a wy piszecie ze to fake news to czego wiecej chcesz.

Chcecie zlikwidowac kazda inwestycje w Polsce, a hajs wydać na zakup elektro śmieci
  • Odpowiedz
@Gours:

Wiadomka. Każdy to PiSowiec i ruski agent (każdy kto krytykuje Tuska). Ja kocham Tuska i codziennie się do niego modlę. A poza tym, nie po to głosowałem z Mireczkami na PO, żeby budowali atom i jakieś hehe CPK.

Wiadomo, że głosowaliśmy po to, żeby projekty uwalić. Głosowaliśmy po 1.6 mld. na używane złomy... tzn. cudowne ekologiczne samochody elektryczne z Niemcuw co Niemiec do kościoła jeździł i płakał jak sprzedawał....

No
  • Odpowiedz
  • 3
@blessed_by_swiezonka: oczywiście wypowiedź jakiegoś Thorza, którego nawet ja jako osoba intensywnie interesująca się polityką nie znam jest ważniejsza niż wypowiedź Marchewki, który się tym zajmuje xD Pisowska logika

Z tą elektrownią też sprawa z grudnia zdementowana w 24h, ale w pisowskim pustym łbie tkwi do teraz xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Thorrand: jak wiadomo wszystkie używane samochody to złomy xD Bo tak pan Memcen powiedział.

Nie twierdzę, że wszyscy jesteście pisowcami. Możecie być też tfu konfiarzami = często ruskimi onucami
  • Odpowiedz
  • 3
@Thorrand: dokładnie, #!$%@?ć PiS i Konfederację. Widzisz jak możemy się zgadzać w końcu?

Ale po co udajesz upośledzonego? Twój sposób pisania raczej nie jest zbyt śmieszny czy ironiczny.

Jak rozumiem jesteś konfiarzem - wolisz więc podatek od aut spalinowych czy dopłaty z unijnej bodaj kasy na elektryki? Prosty wybór.

Matkę bardziej kocham. Ale Tuska też lubię. A ty kogo bardziej kochasz - swoją matkę czy Mentzena?
  • Odpowiedz
@Gours:

O TY PISOWCU!11!!! JA KOCHAM TUSKA! TUSK JEST MOIM BOGIEM A TY MUWISZ, ŻE JA Z PISu? TY JESTEŚ Z PISU TY JESTEŚ PISOWSKI AGENT RUSKI AGENT ONUCA
  • Odpowiedz
  • 5
@Thorrand: ale wiesz, że to nie jest zabawne? Naprawdę da się zrobić coś śmiesznego i inteligentnego bez używania capslocka i takiego rażącego infantylizmu. Postaraj się trochę.
  • Odpowiedz
@Gours To już nie można krytykować KO to partia czy może już jakaś religia? Niech do re ogarną z PR jak nie chcą jrytyki i określą budujemy EJ czy może sondujemy nastroje.
  • Odpowiedz