Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@akaisterne zmęczony korzystaniem z komputera i telefonu. Jak odstawisz to na 1-2 dni gwarantuje Ci że z nudów zaczniesz chodzić po ścianach i znajdziesz siły. Walcz Przyjacielu
  • Odpowiedz
@Mutin: Bardziej sie odnosilem do twojego obrazka. Nie mam juz sily probowac. Zbyt wiele razy sie przejechalem i sam tez moglem byc dla innych niedobry. Troche wnioskow wyciagnalem, ale dalej sie obawiam, ze moglbym cos zrobic nie tak. Telefon i komputer to w moim przypadku cope, zeby sie calkiem nie rozpasc, wiec na razie nie bede probowac odstawiac, bo juz calkiem zwariuje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@akaisterne próbować trzeba całe życie. Ja robiłem wyzwanie 90 dniowe to pierwsze dni szalałem. Organizm potrzebuje czasu i wyrozumiałości
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ikimrdbeietocytynal
,,Jak rzucić palenie " Allan C. - dzięki niej oszczędziłem w życiu zdrowie i ponad 5 tys zł.
,, Człowiek w poszukiwaniu sensu " Viktor F. - po próbie samobójczej i przeczytaniu tej książki wróciłem na dobre tory
Ogólnie czytam z psychologii społecznej. To mogę polecić więcej pozycji. Te dwie są namacalnym przykładem progresu w życiu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@akaisterne detoks dopaminowy. Odłóż telefon od godziny 12:00 do jutra na godzinę 12:00. Jeżeli dasz radę pokaże Ci coś wartościowego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz