Wpis z mikrobloga

@chud: Bo zdrajca to zdrajca - może być przydatny dla którejś ze stron, ale nigdy nie będzie traktowany jako "jeden z nich" bo skoro zdradził w jedną stronę, to może zdradzić i w drugą.

Poza tym skąd plotki, że ktoś go tam katuje? xD edit: dobra, już widzę choć jak dla mnie nie widać tam nic poza podkrążonymi oczami xD
  • Odpowiedz
@chud: Zawsze się znajdzie ktoś na tyle zdesperowany i/lub przyparty przez życie do muru żeby go kupić - kwestia tego czy będzie tak głupi by potem uciekać do kraju, dla którego szpieguje, co de facto go demaskuje xD
  • Odpowiedz
@chud: nie pracował dla nich tylko wzią i #!$%@?ł bo miał 500k długu ..... Od co wpadł poprosił o azyl nic nie ma cennego dla nich to go teraz biją zaraz wypadnie przez ściane bo już nie ma nic do powiedzenia dla imperium małpy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@WaveCreator: no ja nie wiem, jest milion innych możliwości, żeby zarobić legalnie kasę, albo przynajmniej w sposób nieurągający honorowi...
  • Odpowiedz
@washington: są w Polsce razem z byłą żoną - nie ukrywał się ze swoimi sympatiami nigdy, po prostu w PL służby nie mają narzędzi prawnych do sprawdzania sędziów
  • Odpowiedz
Mirki tak zupełnie poważnie chciałem zapytać, bo nie jestem w temacie, dlaczego Białorusini biją tego szpiega z Polski? Inna sprawa, że mu jak najgorzej życzę, ale skoro pracował dla nich, to dlaczego go katują?


@chud: ale to nie oni go katują, po prostu gdzieś po drodze trafił na przekowe służby, a białorusini ich bohatersko przegonili i obronili pana sędziego

edit: dobra, już widzę choć jak dla mnie nie widać tam nic
  • Odpowiedz
po prostu w PL służby nie mają narzędzi prawnych do sprawdzania sędziów


@pablum: Bo to byłby zamach na PRAWORZONDNOŚĆ I KONSTYTUCYJNOŚĆ, MATECKI DO BUDY WOLNE SONDY MATEOSZ KIJOSKI SĘDZIA STULEJA ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz