Wpis z mikrobloga

Do osób, które szukały/szukają se związku na tinderze a nie RUCHANIE. Ile musieliscie spotkań zaliczyć by znaleźć porządną babę do związku i w której grupie levelowej jesteś: <30 czy 30+?
#tinder #zwiazki
  • 31
  • Odpowiedz
@aczutuse: nie da się tak XD To tak jakbyś w burdelu szukał żony
Na tinderze nie ma kobiet szukających związku. Wynika to po prostu z natury - kobieta ma setki przeciętnych facetów na żywo, którzy nadają się do związku.

Jeżeli kobieta jest związkowa to już w pracy/na studiach jest zaklepana, kobiety co się nadają do związku do 25 mają już faceta poznanego na żywo, którzy jest narzeczonym itd.

Jeżeli związek niewypali
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek ja nie mam problemow z babami bo sie z nimi nie zadaje ale mam duza wiedze bo sie z dzisiatkami spotykalem i sie nia dziele, jeszcze za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aczutuse przy takiej ilosci to roznie. Zacznijmy od tego ze nie dostaje za duzo lajkow od takich w moim typie a jak juz dostaje to jak sie z takimi uda spotkac to niestety nie jestem
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: XD powodzenia z poznawaniem się w pracy jak Cię laska do HR #!$%@? i wylecisz z roboty. W 2024 połowa związków jest z internetu.

@aczutuse ja w 2016 pierwszy raz założyłem tindera i w 2018 znalazłem związek. Teraz od 2022 szukam i trafiam w większości na takie które nie chcą związku.
  • Odpowiedz
  • 0
Teraz od 2022 szukam i trafiam w większości na takie które nie chcą związku.


@pamareum: a to nie przez to, ze masz zdjecia z klata gola? to szara myszka odrzuci
  • Odpowiedz
  • 0
to co piszesz moze i by sie zgadzalo w mlodej grupie docelowej, ale ja jestem jusz po 30 i tez takie po 30 mnie lajkuja, no to takie wiesz stare panny tez chetne na zwiazek
  • Odpowiedz
@aczutuse: robiłem eksperyment i bez zdjęcia z gołą klatą w ogóle żadne laski się nie chcą spotykać, więc mam do wyboru albo się spotykać z takim co nie chcą związku albo w ogóle się nie spotykać
  • Odpowiedz
@lukasz5801: mi po pół roku bez seksu też się zdarzyło przelecieć laskę, która mi się nie podobała fizycznie i od początku wiedziałem, że nie ma mowy o związku

@nad__czlowiek no tak, bo w związku ludzie seksu nie uprawiają xD w związkach na żywo są ludzie 40+ pozostali wychowali się już w erze facebooka, a potem tindera i instagrama. 20 latka jak jej w realu powiesz, że obserwujecie się na ig i
  • Odpowiedz