Wpis z mikrobloga

#przegryw huopy jak oceniacie partie moją z botem co ma 1400 elo. Tym razem bot Boxbox dla niego. Białe hopa jak coś. Niestety przegrałem przez poddanie się ehhh... W komentarzu daje rewanż jak se grałem czarnymi i już wygrałem ale też słaba partia fest.

Tag #dfwafdsgrazbotami na którym bedę wrzucał partie z botami, codziennie inny, od najsłabszego do najlepszego
DFWAFDS - #przegryw huopy jak oceniacie partie moją z botem co ma 1400 elo. Tym razem...

źródło: board (68)

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@DFWAFDS odpuściłbym powyżej 1400 podstawowe wyjście pionek centrum i goniec. Przy tym poziomie łatwo o pułapkę. Mimo to partia była dobra, ale oddałeś inicjatywę i wpadły drobne błędy. Widać że prezentujesz dobry poziom Miras i jutro go #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@Mutin: dziena, ja chce zostać arcymistrzem, śmiechu warte. No nie wiedziałem za bardzo co zrobić z tymi gońcami, w szczególności białym xD
  • Odpowiedz
@DFWAFDS spróbuj nowe debiuty szachowe. Może akurat któryś ustawi Twoje gońce w przydatnych miejscach. Tak to na każdy Twój ruch bot miał łatwą odpowiedź zagrożenie zbicia. Mimo to partia dobra, końcówka gorsza
  • Odpowiedz