Wpis z mikrobloga

Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie powiedziała, że siostra cioteczna +/- 16 lvl z w miarę dobrego domu bo wujek inżynier wysokich napięć, a ciocia pielęgniarka uciekła z domu i znaleźli ją dopiero po dwóch dniach u koleżanki. Dlaczego uciekła? Bo wujek nie pozwolił jej się zapisać na poledance xD
Poledance w sensie taniec na rurze. Wujek stwierdził, że nie będzie ona kręciła dupą jak jakaś prostytutka (podobno użył ostrzejszych słów, ale nie napiszę bo bana można dostać) no i dziewoja uciekła z domu xD
Policja nawet została poinformowana, ale to rodzice tej znajomej zadzwonili do wujka po dwóch dniach, bo podobno nawet nie widzieli że u nich siedzi. Dla mnie sytuacja wydaje się kuriozalna, bo ja w wieku 16 lat to grałem w lola i waliłem konia aż grzmiało a tu ucieczki z domu bo ojciec nie chciał pozwolić robić bachaty na rurce xD

#logikarozowychpaskow #poledance
W.....k - Co ta dzisiejsza młodzież ma w głowie to ja nawet nie.

Mama mi właśnie pow...

źródło: trick-hello-boy-exotic-studio-pole-dance-tutorial-lezione-domino-1

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
@xyz_xyz:

pole dance = dla was to automatycznie dawanie dupy? Wiece że to oficjalna dyscyplina sportowa ?

Super, zazwyczaj szlaufy nie uprawiają żadnego sportu poza chodzeniem do szkoły na tramwaj/autobus, na wf nie ćwiczą, ale nagle znalazły w sobie wielkie zamiłowanie do sportu i postanawiają się zapisać na pole dance (taniec na rurze). Ciekawe czemu nie bieganie, albo siłownia hmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No #!$%@? widac od razu ze stary #!$%@? socjopata. Szkoda dziewczyny.

W tej historii az wszystko krzyczy.

A co tam Matka? Niech zgadne: Ona ma morde od dawna juz "w kuble"?


@Niedobry: pewnie, a przecież mogłaby się parać zawodem kur..seksworkerki, co jest tak postępowe, że aż postępackie.
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: W sumie sport jak sport w dzisiejszych czasach. Jak zabronisz dzieciakowi takich rzeczy, to by tylko siedziała #!$%@? w chacie i oglądała jak koleżanki na stories wrzucają filmiki z treningów. Czasem trzeba poczekać właśnie cierpliwie, aż dziecku przejdą samemu takie fanaberie, bo jak zabronisz to i tak w końcu będzie to robiła po osiągnięciu pełnoletności. No a dodatkowo włączy się jej syndrom zerwanie ze smyczy potem i najczęściej takie ograniczane
  • Odpowiedz
poledance to tańczenie dupą jak prostytutka, a nie dawanie dupy


@mstasiek: gimnastyczki, akrobatki czy inne aerialistki też kręcą dupą jak prostytutki?
  • Odpowiedz
Ciekawe czemu nie bieganie, albo siłownia hmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Defined: a czemu ty wybierasz bieganie, a nie rower/ chód sportowy/ pływanie/ salsę dla samotnych? hmmm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cadfael: Ja wybieram podnoszenie ciężarów, bieganie, basen, ściankę wspinaczkową, rower, chodzenie. Nie ograniczam się do jednej rzeczy, bo lubię sport i lubię testować swoje ciało.
  • Odpowiedz