Wpis z mikrobloga

Kiedyś uważałem, że to najlepszy polski polityk, który jako jedyny chce coś zmienić w kraju.
Łykałem jego bajeczki o wolnym rynku, wolności, braku socjalu itp, jak Reksio dorodną szynkę.
Na szczęście szybko wyrosłem z naście lat na ścia i jakoś zapomniałem o Stanisławie.
Teraz jak na to patrzę z perspektywy wielu lat, to śmieję się sam z siebie, a Żółtka uważam za wielkiego szura, który pieprzy populizmy i ostatnie o czym ma pojęcie to gospodarka.

#polityka #bekazprawakow #polexit #wybory #gospodarka
mango2018 - Kiedyś uważałem, że to najlepszy polski polityk, który jako jedyny chce c...

źródło: Screen Capture 257 - Partia PolExit w wyborach do PE. Ma kandydatów w każdym okręgu - WP Wia_ - wiadomosci.wp.pl

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@mango2018: Klasycznie - mówił spokojnym głosem i nie był "zmajnstrimu", co automatycznie daje głosy młodych "wolnomyślicieli", którzy myślą, że tacy "nieznani" ludzie idą do polityki z dobroci serca i nie mają powiązań całkowicie z nikim, tylko z krzaków wychodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mango2018: W wyborach głosowałem na Zółtka bo w pierwszej turze nie ma znaczenia na kogo a wtedy byłem straszcie cięty na Bosaczka na którego i tak bym nie zagłosował więc po debacie poszedł głos na menelove+ niewiele zyskać niewiele tracić. Mimo wszystko polexitowe hasła są bardzo szkodliwe. Polska najwięcej wyciąga z UE a bez UE takiej jaka jest na którą mamy wpływ pozostanie nam tylko Rosja i Brics. Albo UE i
  • Odpowiedz