Wpis z mikrobloga

Śmiechu warte jestem na grupie bezdzietnych z wyboru i julki oraz pościanowe p0lki chwalą sie psami w wózkach, tak sobie myślę, że one nie chcą mieć dzieci bo po prostu żyją konsumpcyjnym, hedonistycznym, egoistycznym, wygodnym beztroskim życiem i nie ma chada który by je zalał bo wiadomo z przeciętnym chłopem potomstwa by nie chciały, dużo też słyszałem, że one nie chcą dzieci bo szkoda życia albo, że sie nie nadają albo po prostu nie chcą itp tylko teraz dziwnym trafem mają bombelki bo trafił się przemocowy bad boy 190cm a to, że są samotnymi matkami jakoś mnie to nie dziwi.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #dogpill #p0lka #przegryw #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow
TTedbundYY - Śmiechu warte jestem na grupie bezdzietnych z wyboru i julki oraz pościa...

źródło: fghjk

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 3
A wisienką na torcie jest jak polka koło 30 stki widać, że po karuzeli kutangów dodała zdj w komentarzu ze swoim chłopakiem i pieskiem w wózku gość 4/10 taki stereotypowy programista patrząc blackpilowym okiem wnioskuje, że znalazła bogatego beciaka frajera który ją utrzymuje bo już ściana woła "koniec balu" pora szukać frajera być moze chłop chciałby rodzine założyć ale musi psa wozić bo z genetycznym przecietniakiem nie spłodzi dziecka oczywiście mogę się
  • Odpowiedz
@TTedbundYY ogólnie baby i faceci myślą głównie pierwotnymi instynktami , nie mają skrupułów i łudzą się że znajdą kogoś lepszego a jak nadzieja mija to zapłodnienie to co już mają , romantyczna miłość nie istnieje
  • Odpowiedz