Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

Judaszko, Wujasie powodzenia. xD
Juz lepszy Wasze uklad niż przekonanie toksyków o ich wyjątkowości.
Do takich par to policja jezdzi na interwencję i Niebieskie Karty zaklada, a tym się uroilo, ze są narodem wybranym.
  • 18
  • Odpowiedz
@eliza-koper nie chce mi się wchodzić z Tobą w dyskusję, bo widzę, że takowe nie mają z Tobą sensu patrząc na hashtag ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale jak sobie życzysz:
Jeśli nie pamiętasz to jest to PROGRAM ROZRYWKOWY, SHOW i tu chodzi o to, żeby się COŚ działo. Toksyki są jakie są ale uważam, że Bartek zrobił ten sezon i gdyby ich nie było - wiałoby nudą. Judasze
  • Odpowiedz
@eliza-koper: to co sobą reprezentujesz jest bardziej toksyczne od toksyczności Bartka, a pytanie zadane o mamie Ady to pytanie od mega toksyka, takiego że gorszego już nie można sobie wyobrazić, takiego co niszczy ludzi chwytami poniżej pasa bez chwili wahania, nie mając potem wyrzutów sumienia jeśli kogoś za mocno urazi i popchnie do ostateczności
  • Odpowiedz
  • 1
@Aida_Birchwood: nie chce ci się wchodzić w dyskusje, ale skrętu kiszek dostajesz, żeby mnie nie zaczepić. Mnie nie interesuje jaka patologia dostarcza Tobie codziennej rozrywki. Nie neguje Twojego gustu, ani nie wypytuje dlaczego wozisz się po Judaszycy. Pozwól wiec, ze ja nie będę dziękowała niebiosom za patologiczne zachowania i słownictwo żuli spod budki z piwem w wykonaniu Ady i Bartka.
  • Odpowiedz
  • 1
@Barbarellaa: zanim się rozpędzisz, to zjedz sobie ciut niżej i przeczytaj moj komentarz na temat tego pytania do Ady. Nie reprezentuję sobą nic innego, czego nie reprezentujesz sobą Ty. Rozni nas tylko obiekt. Obiektem Twojej niechęci jest Judaszyca a mojej Ada. Serio nie możesz tego pojąc? Zaczepiasz mnie enty raz, ja Tobie to enty raz tlumacze, a ty dalej jak nawiedzona rekolekcjonistka.
  • Odpowiedz
@eliza-koper sama spytałaś z czym się konkretnie nie zgadzam, więc udzieliłam Ci odpowiedzi. Co do skrętu kiszek - pierwszy raz z Tobą gadam i póki nie odpalałaś się tak na tą Adę to nawet nie raz Ci zaplusowałam, bo pisałaś z sensem. Ale niestety wszystko jest do czasu i za bardzo odpalasz wrotki. Więc please, nie odwracaj teraz kota ogonem i nie uciekaj od dyskusji skoro tak bardzo je lubisz ( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@Aida_Birchwood: teraz to trochę mieszasz porządki. Zapytałam z czym się nie zgadzasz w moim komentarzu, to wyklikalas elaboracik o zasługach Bartka dla programu. Odpisałam, że ten typ patologii to nie moja rozrywka a Ty dalej szukasz wczorajszego dnia. Czy ja Tobie piszę co powinnaś pisać o Judaszce, albo nie, i być dla niej wyrozumiała? Skad wiec u Ciebie taki pomysł.. Konia z rzędem temu, kto mi naprawdę pokaze co nieprawdziwego napisałam
  • Odpowiedz
@eliza-koper ehh… podaj mi proszę ten elaborat, który ponoć napisałam o zasługach Bartka proszę (ʘʘ)
No tak jak napisałam wyżej, jesteś betonem i pogrążasz się w każdej swojej wypowiedzi jeszcze bardziej. Powtarzasz w kółko te same zdania i slogany nie czytając ze zrozumieniem. Nie ma sensu tego ciągnąć, ale jednak ja wyciągnęłabym jakieś wnioski płynące z „ataków” do Ciebie. Hashtag jest mimo wszystko przyjazny i po to tu
  • Odpowiedz
  • 0
@smutnarzaba: smutna to jest twoja schiza. Na ig posądzają się ludzie o bycie kimś tam, kimś tam, ale niektórzy na wykopie niczym nie odbiegają od poziomu Grazyn xD
Jeśli masz zwidy tylko tutaj, to do zniesienia, gorzej jeśli i w życiu codziennym.
  • Odpowiedz