Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Uberpandora - sztos. Myślę, że jedna z ciekawszych. Luiza pięknie wszystkich rozgryzła i podsumowała. Szkoda tylko, że odezwały się może 3 osoby. Reszta przyszła posiedzieć i nie miała nic ciekawego do powiedzenia? Mam wrażenie, że w dyskusji brała udział Luiza i Olka. I koniec. I pomimo, że Olka mnie denerwuje to wolę ją niż te milczące ameby, które przyszły tylko przywitać się przy barze i wyglądać.
  • 11
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa i właśnie tego brak. Skoro siedzą tam tyle godzin to powinien być cały odcinek maglowania ich. I może nie wszystkie pytania bo to byłoby nudne ale te najważniejsze, nie powtarzające się byłyby ciekawe. Wolę patrzeć na taki grill niż jak chodzą po Wietnamie i patrzą na ceramikę (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Aida_Birchwood: Kiedyś uczestnicy poprzednich Hoteli sami mówili, że te pandory trwają znaaaaacznie dłużej, produkcja po prostu musi wyciąć z tego parę najważniejszych momentów. Czas antenowy czasem antenowym, ale na playera mogliby rzucić chociaż wersję półgodzinna pandory
  • Odpowiedz
@Qbis z reguły to był praktycznie cały odcinek, albo 2/3 a teraz dali krótsza uberpandore niż zwykle pandory podczas trwania programu, więc albo było turbo nudno albo nie nadawlo to się do pokazania w telewizji
  • Odpowiedz
@Aida_Birchwood: Dokładnie, z tego samego powodu zastanawiałam się po co na tę uber pandorę w ogóle zapraszali taką Ksenię i Kasię, które nic do programu nie wniosły tak naprawdę. Kasia przecież odeszła dobrowolnie to w ogóle sensu nie miało zapraszanie jej tam. Zdecydowanie więcej wniosłaby już ta Martyna, bo chociaż odpadła jako pierwsza to przynajmniej wszyscy ją zapamiętają jako Elsę z Żabki, zwłaszcza dzięki dramatycznym akcjom podczas wylatywania z hotelu XD
  • Odpowiedz