Wpis z mikrobloga

  • 352
@jabol6000 Mój sąsiad wierci i jednocześnie nadaje jakieś komunikaty morsem. Zamiast wywiercić otwór i skończyć pracę robi to z jakimiś przerwami coś jak nadawanie morsem.
  • Odpowiedz
  • 1
@dzieju41 ja tak wiercę jak nie mam pewności czy jest kabel xd trochę wiercę wyjmuje i patrze czy przebilem już izolacje czy nie xd po paru cm jak mijam tynk to #!$%@? do odcinki

Ale generalnie tak też można robić żeby odprowadzać urobek, żeby w pyle nie mielić wiertła
  • Odpowiedz
@dzieju41 może rzeźbi. Rzeźbi w bloku z wielkiej płyty wielkie dzieło z wielkiej płyty. Wielki artysta. Niezrozumiały przez maluczkich takich jak ty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
Jeżeli ktoś uważa że mieszkanie w bloku jest lepszym rozwiązaniem niż szeregówka lub domek pod miastem to ma dość nierówno
  • Odpowiedz
Zamiast wywiercić otwór i skończyć pracę robi to z jakimiś przerwami coś jak nadawanie morsem.


@dzieju41: też miałem takich somsiadów - nie mam pojęcia co oni próbują odwalać tymi sekundowymi nawiertami przez kilka godzin xD przecież nawet dziurka 5mm pod obrazek wierci się te kilka sekund - można by pomyśleć, że to może listwy przypodłogowe wiercą, ale to przecież też taka dziurka nie trwa sekundy xD
  • Odpowiedz
@jabol6000 To jedna z moich hipotez, ale nie tłumaczy wielu obserwowanych zjawisk, więc pozostaje tylko hipotezą.

Na przykład jak wytłumaczyć 100+ potężnych szurnięć czymś po podłodze dziennie?
  • Odpowiedz
  • 7
@t2000

Jeżeli ktoś uważa że mieszkanie w bloku jest lepszym rozwiązaniem niż szeregówka lub domek pod miastem to ma dość nierówno


COOO?? KTOŚ NIE CHCE MIESZKAĆ NA #!$%@? DOLNYM?? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@L3gion COOO?? KTOŚ NIE CHCE MIESZKAĆ W KLICIE DEWELOPERSKIEJ BEZ PARKINGU I WŁASNEJ PRZESTRZENI PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ, LICZĄC NA ŁUT SZCZĘŚCIA W DOBORZE WSPÓŁMIESZKAŃCÓW?? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz