Wpis z mikrobloga

@KW23: Zrobiłem research szukając jakiegoś potwierdzenia i nie znalazłem żadnych badań potwierdzających te tezy. Znalazłem akurat sporo materiałów mówiących że nic takiego nie ma miejsca. VAIDS generalnie jest uznawane za bajkę przez lekarzy póki co.
Cytowane przez tego Petera McCullougha badania są z 2022 i w sumie to nic nie mówią na ten temat.
Dopóki nie podlinkujesz do badań, to uznaję ten artykuł za jednego wielkiego fake newsa.

Co więcej tutaj
  • Odpowiedz
@Zaxx: Doktor i artykuł o nim oczywiście w tytule zapomniał dodać słówko 'false' do 'positive'.

Dodatkowo z Twojego linku:

SARS-CoV-2 infection and vaccination were recently linked with false-positive HIV screening test results.


A więc nie tylko szczepionki, ale sam SARS-CoV-2 również ma taki sam efekt. Nie sądzisz, że to są dwie kluczowe informacje zmieniająca całkowicie sens pierwszego artykułu? Co innego mieć 'positive' test na coś, a co innego 'false-positive'.
Także no,
  • Odpowiedz
@Hektorrr: Materiał, do którego link wkleiłeś twierdzi: "There is no scientific evidence that COVID-19 vaccines cause false-positive HIV tests."
A ja wysłałem link do badań, które twierdzą: "SARS-CoV-2 infection and vaccination were recently linked with false-positive HIV screening test results."

Oba te twierdzenia nie mogą być prawdziwe.

Doktor i artykuł o nim oczywiście w tytule zapomniał dodać słówko 'false' do 'positive'.


Przecież to oczywiste, że wynik jest false-positive, bo test ma
  • Odpowiedz