Wpis z mikrobloga

@kaspil: gdzieś kiedyś na yt właśnie widziałem rozprawkę na ten temat, że o ile łatwiej jest utrzymać czystość bezkołnierzowej to chlapie "gównem" na około :)
  • Odpowiedz
@kaspil: dla mnie ideałem jest tu kupiona ponad 10 lat temu miska Roca. Rajtowa jak najbardziej, ale nie z takim typowym wywiniętym rantem, za którym potwory mieszkają (i tylko WC Kaczka im da radę - #gimbynieznajo), tylko w rancie naokoło muszli jest zamknięty kanał, mający jedynie okrągłe dziurki do wypuszczania wody. Czyszczenie tego to jest bajka, nie ma mowy o chlapaniu, choćby jako spłuczka Niagara była podpięta, ideał, normalnie ideał.
  • Odpowiedz
@kaspil: temat już kilku krotnie wyjaśniany. Sprawdź poziomicą czy muszla nie jest pochylona w stronę łazienki. Jeśli nie to na gwarancji wymieniają razem z demontażem starej i montażem nowej misy,
  • Odpowiedz
a co ma grawitacje ziemską wyregulować ? ustawiasz tylko ilość wody w spłuczce. Nie masz wpływu z jakim impetem woda wpada do misy
  • Odpowiedz
@wypokowy_expert: gówno prawda przy ilości 1 litra różnica jest nie zauważalna, może z 10 m by to miało różnice. Prędzej jest możliwość zastosowania specjalnego sitka w otworze dopływowym misy ale one nie zawsze pasują.
  • Odpowiedz