Wpis z mikrobloga

@prukfiarz: lego musi być drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo w tym zestawie jest duży element, więc może być +20% - powtarzam duży element
a w tym jest 10 figurek, więc już w ogóle musi być droższy o 500 zł (chińczyk robi tą samą figurkę za 1 usd)
a ten jest 4+, a one zawsze były drogie
  • Odpowiedz
  • 0
@TomSz: jakieś info że ferrari czy lambo korygowało w 2022 ceny w stosunku do aktualnego kursu PLN? bo wymienione przeze mnie firmy same się do tego przyznały
  • Odpowiedz
@prukfiarz: Lamborgini sprzedaje produkty innych firm, na ich nalepke nakleja własną (można odkleić i zobaczyć oryginalne logotypy) i sprzedaje je jako swoje z 10x+ wyższą ceną, Tesle w każdym kraju wokół są o 20k tańsze... wymieniłeś 2 firmy żeby dopiec ich fanom obserwujących tagi, a to jest normalna praktyka i wszystkie firmy tak robią.
  • Odpowiedz
ciekawe kiedy fani lamborgini, ferrari i porsche się zorientują...

@prukfiarz: ja się zorientowałem i nie zamierzam kupować najnowszego modelu. Poprzedniego też nie kupiłem.
  • Odpowiedz
  • 0
Lamborgini sprzedaje produkty innych firm, na ich nalepke nakleja własną (można odkleić i zobaczyć oryginalne logotypy) i sprzedaje je jako swoje z 10x+ wyższą ceną


@TomSz: mieszasz dwa kompletnie różne zagadnienia, nie o tym piszę
  • Odpowiedz
@prukfiarz: główny cel tego wpisu wydaje się dość jasny, pokazanie pogardy w stronę osób które kupują lego i apple. nie ma ani innych firm podanych mimo że to powszechna praktyka i jest obwinianie klientów nie firmy.
  • Odpowiedz
@prukfiarz: a jaki był przelicznik we wczesnych latach 2000 jak stałeś z matką pod szybą ze sklepu i Ci tłumaczyła że nie da całej wypłaty starego za jeden zestaw? To że karton z klockami w produkcji jest #!$%@? wart to jedno, ale że są ludzie którzy kupią to za stosunkowo duże pieniądze to drugie a tam interes cały czas sie kręci i widocznie im się to opłaca
  • Odpowiedz