Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie dramę pomiędzy Białasem, a Whitem i dochodzę do jednego wniosku, mianowicie:

Cały ten konflikt polega na tym, że małolat nie ma szacunku do osoby, która go stworzyła medialnie i pozwoliła zarabiać na życie nagrywając wcześniej napisane przez kogoś piosenki. Pokazuje to jedynie, że ten White to człowiek pozbawiony honoru, fałszywy i nielojalny - tak właściwie jest on ucieleśnieniem większości młodego pokolenia.


#rap #hiphop #polskiyoutube #famemma

Kto ma rację w tej dramie?

  • Białas 81.0% (34)
  • White 19.0% (8)

Oddanych głosów: 42

  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@LadyRaspberry: Właśnie się zastanawiałem czym muzyka raperów różni się od tej influencerów i nie mogę dostrzec różnic, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że raperzy to gatunek na wymarciu. Najlepsze jest to, że przez ich lenistwo i zachłyśnięcie sukcesem, sami sobie nasrali w gniazdo.

@adrdra: Uznałem, że wstawię to na #famemma, bo to drama jak każda inna wrzucana na ten tag.
  • Odpowiedz
Cały ten konflikt polega na tym, że małolat nie ma szacunku do osoby, która go stworzyła medialnie i pozwoliła zarabiać na życie nagrywając wcześniej napisane przez kogoś piosenki. Pokazuje to jedynie, że ten White to człowiek pozbawiony honoru, fałszywy i nielojalny - tak właściwie jest on ucieleśnieniem większości młodego pokolenia.


@AutorBezWeny: Nic nowego, dokładnie właśnie taka jest mentalność większości obecnie popularnych osób zwłaszcza w internecie. Ci ludzie zaczynają się czuć pół
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Ja często jestem tym bardzo poruszony i nie wyobrażam sobie, żeby w taki sposób traktować ludzi, którzy mi pomogli. Oczywiście zdarzały się pomiędzy nami niesnaski, ale zawsze załatwiało się to w sposób kulturalny i dochodziło do mniej lub bardziej korzystnego dla mnie kompromisu, bo zawsze miałem z tyłu głowy, że gdyby nie niektóre osoby to ja bym sam nic nie zdziałał w sferze, w której się obracam.
AutorBezWeny - @Cztero0404: Ja często jestem tym bardzo poruszony i nie wyobrażam sob...
  • Odpowiedz
@AutorBezWeny: Generalnie podstawowym problem tych ludzi w większości jest to, że oni nie rozumieją iż jeśli podpisujesz jakieś umowy to musisz się z nich wywiązywać. Nie wiem jakie w SBM co prawda oni tam procenty mieli, ale to wygląda tak masz 100% zarobków z czego ktoś dostaje (artysta) 15-30% przeważnie i na przykład mają 30% ze 300 tys zł i taki dzban późnej przychodzi i mówi hola! ale czemu ja mam
  • Odpowiedz