Wpis z mikrobloga

@Grooveer: No wygląda to źle, ale nie beznadziejnie dla Bidena. Ciągle w grze są stany pasa rdzy, w Michigan w tym samym badaniu wśród likely voters Biden jest nawet na prowadzeniu, Pensylwania i Wisconsin są cały czas w granicach błędu statystycznego. A uwzględnienie Kennedy'ego w badaniach nie zmienia wiele, czyli w tym momencie odbiera głosy obu kandydatom.
Natomiast ta dwucyfrowa przewaga Trumpa w Nevadzie to pic rel:
JPRW - @Grooveer: No wygląda to źle, ale nie beznadziejnie dla Bidena. Ciągle w grze ...

źródło: comment_GPlifoVJSvZwkFru3GzwmctUFxeDDvvC

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@JPRW według mnie Biden przegra wybory, bo dużo Amerykanów uważa, że Biden to już stary dziadek i nie ogarnia. Trump jest młodszy o 4 lata więc dopiero jak będzie kończył drugą kadencję to będzie miał tyle lat co obecnie Biden.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Do tego amerykanie nie uważają wojny Rosją z Ukrainą za priorytetową tak jak my i do nich łatwiej trafia retoryka izolacjonistyczna bo przecież ''za Trumpa nie było wojny''. Do tego na Trumpa o dziwo głosuje mnóstwo nowonarodzonych chrześcijan, syjonistycznych Chrześcijan a Biden stawiał rządowi Izraela warunki i nie ma co ukrywać lobby żydowskie w USA jest silne a Amerykanie szybciej wysłaliby pieniądze do Izraela niż na Ukrainę. Procesy sądowe pomagają
  • Odpowiedz
  • 0
@Skorvez_957_ szczególnie jak jakiś biedny Amerykanin słyszy, że USA wysyła Ukrainie pomoc wartą 60 mld dolarów a on nawet nie wie gdzie ten kraj się znajduje a sam bieduje
  • Odpowiedz
@Grooveer: USA jest mocno spolaryzowane i jest mniej stabilne wewnętrznie niż te 10-20 lat temu. Do tego Trump ma stałą bazę wyznawców a społeczeństwo głosuje albo na Trumpa albo przeciwko. Biden to w końcu dziadek i jedyne czym może wygrać to tym że nie jest Trumpem.
  • Odpowiedz
@JPRW @Grooveer @Skorvez_957_

Biden nie traci u żadnych chrześcijan tylko u mniejszości etnicznych, po prostu Biden zmienił partię Obamy w partię liberałów dla których głównym priorytetem jest wciskanie trans-facetów do kobiecych sportów i robienie gały januszom biznesu zalewem taniej siły roboczej niezgodnie z prawem

Wszystko to opakowane wstążka ostatniej wypowiedzi Bidena który stwierdził że murzyn nie głosujący na niego nie ma prawa do bycia czarnym XDDD

Efekt tego jest taki że Trump
TowarzyszPawulon - @JPRW  @Grooveer   @Skorvez957

Biden nie traci u żadnych chrześci...

źródło: temp_file5164529056133215183

Pobierz
  • Odpowiedz
Wszystko to opakowane wstążka ostatniej wypowiedzi Bidena który stwierdził że murzyn nie głosujący na niego nie ma prawa do bycia czarnym XDDD


@Towarzysz_Pawulon: Możesz konkretnie powiedzieć, o którą wypowiedź ci chodzi?
  • Odpowiedz
@JPRW ważne że powiedział, po prostu ostatnio wiele razy ją słyszałem, może z powodu propagandy Trumpa a może po prostu przez potencjalne komentarze dotyczące najsłabszych w historii wyników Demokratów u czarnych
  • Odpowiedz
po prostu ostatnio wiele razy ją słyszałem, może z powodu propagandy Trumpa


@Towarzysz_Pawulon: Dokładnie z tego powodu, bo cały internet jest tym zalany od jakiegoś czasu i znakomicie pasuje do narracji o tym jak Biden traci poparcie wśród czarnych i reaguje z butą i arogancją. Że to nie ma żadnego związku z rzeczywistością, to nie problem dla entuzjastów "faktów alternatywnych". A pelikany łykajo, co widać na załączonym obrazku ( ͡°
  • Odpowiedz
@Grooveer wcale nie, po prostu Ukraina w UE byłaby szkodą dla Polski

Plus napływ Ukrainek do mojego miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą też zważywszy na to że moja kresowa rodzina musiała przed nimi uciekać a siostra mojej prababci została przez nich zamordowana osieracając trójkę dzieci nie mam powodów by ich kochać
  • Odpowiedz