Wpis z mikrobloga

da się w ogóle odsiać laski na poziomie pisania? nie wiem zadać jakieś pytania konkretne, ale nie typu czego tu szukasz XD to popularne pytanie na tinderze, ale ja zagaduje na ig
nie mówię o takich laskach skrajnie głupich, co maja wyje, ghostują, są totalnie nie w moim typie, tylko takich, które faktycznie się zgadzają wyjść i jako tako gadka się klei
Bo serio już mam dość wychodzenia z co chwila nowa laska xD albo tego jak czasem 3 podstawowe informacje mi się mieszają między laskami (nie dziwię się, że laski nie są zaangażowane w rozmowę jak czegoś po prostu nie są pewno od ilości bolców)
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 17
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: troche sie da, ale tez ciezko zbudowac w internecie attraction, jezeli nie jestes typowym chadem. A poki nie jest faktycznie Toba zainteresowana to jeszcze ciezko ja testowac, bo lepiej isc na spotkanie - przynajmniej wg mnie, bo wyraznie zyskuje podczas spotkan i rozmow telefonicznych, a na czatowaniu w necie trace

Mimo wszystko ja wole wiedziec, ze laska ma wyksztalcenie, dobra prace, ambicje, uprawia sport, ma jakis tam gust, znajomych, plany
  • Odpowiedz
  • 0
Mimo wszystko ja wole wiedziec, ze laska ma wyksztalcenie, dobra prace, ambicje, uprawia sport, ma jakis tam gust, znajomych, plany na przyszlosc, wakacje (jest zorganizowana).


: no to w sumie taka average studentka z wojewódzkiego @programista15cm

bo wyraźnie zyskuje podczas spotkań i rozmów telefonicznych, a na czatowaniu w necie tracę

mówisz ogólnie o konkurencji, czy po prostu się wyróżniasz np. byciem dynamicznym?

@edix10 już Ci odpisywałem na to pod jakimś postem :D
  • Odpowiedz
mówisz ogólnie o konkurencji,


@razdwatrzy55: jakiej konkurencji? Przecież sam podbijam do laski, spotkanie jest 1n1. Jakiej konkurencji? Z kelnerem mam konkurować?

Wyróżniam się pewnością siebie (przeciwieństwem napinki), aktywnym słuchaniem (to buduje przestrzeń do późniejszego flirtu). Poza tym to niczego mi nie brakuje. Wyglądam jako tako, ubieram się sensownie, mam dobrą pracę, karierę, ciekawe hobby, dość nieszablonowe życie i pomysły... I otrute perfumy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anyway
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: jak już jestem na miejscu i slucham (zadaje pytania) i laska sie otwiera, mówi coraz więcej o sobie (każdy człowiek to uwielbia)... To przeramowuje w niezauważalny sposób i zaczynam ja testować. Zadaje czasem coraz bardziej niewygodne / zuchwale pytania.

Hmm tylko... Ja nie mam bolu dupy, nienawiści do kobiet, nie obchodzi mnie ilu miała facetów, ani zadna jej przeszłość - tylko to co może mi dać, tylko czubek mojego i
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: czyli podczas spotkań bardziej słuchasz i zadajesz pytania niż sam opowiadasz coś o sobie?
A co w przypadku gdy laska się stresuje, czasem może to spowodować, że będziesz dominować przez całe spotkanie. Ja tak miałem , że laska mi powiedziała że pierwszy raz tak ma że ona mnie mówi i dla niej to dziwne xDDD ale na drugim spotkaniu już normalnie ona ciągle gadała
  • Odpowiedz
czyli podczas spotkań bardziej słuchasz i zadajesz pytania niż sam opowiadasz coś o sobie?


@razdwatrzy55: mam tlo narcystyczne i czasy, kiedy podryw zaczynal się od opowiadania o swojej zajebistosci minęły już bezpowrotnie.

Więc tak. Ale to zbiega w dwóch potencjalnych kierunkach.

Albo laska jest zaskoczona, ze ktoś jej słucha i ma poczucie je ktoś ją rozumie i zaczyna być zainteresowana mna, wiec probuje sie dowiedzieć więcej o mnie. Kiedy już wiemy
  • Odpowiedz
A co w przypadku gdy laska się stresuje, czasem może to spowodować, że będziesz dominować przez całe spotkanie. Ja tak miałem , że laska mi powiedziała że pierwszy raz tak ma że ona mnie mówi i dla niej to dziwne xDDD


@razdwatrzy55: po pierwsze to zanim sie spotkam rozmawiam przez telefon (mess, whatsapp, discord - wazne ze glosowo), bo mnie spotkania z fobiczkami czy niemowami nie interesuja.

Raczej moj target to
  • Odpowiedz
A co w przypadku gdy laska się stresuje


@razdwatrzy55: w gruncie rzeczy nawet laski z fobią spoleczna, jeżeli jakos funkcjonują w społeczeństwie to mają jakąś strefę komfortu i sa w stanie o czymś swobodnie rozmawiać. Po prostu takie osoby nie mają zbyt wielu obszarów gdzie sa swobodne, ale to Ty kierujesz rozmowa, więc
  • Odpowiedz