Wpis z mikrobloga

Do Górnika nie pałam miłością jako Legionista, ale zazdroszczę im Podolskiego. Facet mógłby dać spokój, bo wszyscy mu podkładali kłody pod nogi, ale wytrzymał i w sumie zmienił prezydenta Zabrza.
Obsrane boisko, zagrzybione drzwi w szatni juniorów, a ty jako mistrz świata kupujesz balon pod trening i bilety dla zawodnika, który ma przyjechać do klubu. Szacunek.
Śmiałem się, że będzie grał co 2 tygodnie, bo taniec z gwiazdami u Helmutów będzie ważniejszy. Przyznaję, myliłem się. Życzę każdemu klubowi takiego kogoś jak Podolski. W dzisiejszych czasach trudno o takich ludzi.
"Mam nadzieję, że będę tu jeszcze parę lat" - Róbcie wszystko, by został. Facet z takimi kontaktami to skarb nie do przecenienia.
#ekstraklasa #pilkanozna #gornikzabrze #torcida #ekstraklasa
Pshemeck - Do Górnika nie pałam miłością jako Legionista, ale zazdroszczę im Podolski...

źródło: xxx

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 15
@Insiders: Raczej chodzi o babcię i rodzinę. Obiecał babci, wrócił, syn i żona czuja się super, więc został. Gdyby wziął Emiraty, to w 3 miesiące zarobiłby tyle ile w Górniku przez 10 lat. Owszem, pewnie robi też to pod publikę, ale widać, że nie o kasę chodzi.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: w moich oczach on dużo stracił jak go c+ podsłuchało jakie on teksty rzuca do rywali z boiska "jesteś grajkiem za 10000 euro" "kupie twoją rodzine".
Rozumiem że to boiskowy trash-talk ale to też można robić w lepszym albo gorszym stylu.
Ot, seba z familoków, tyle że zarobiony.
thorgoth - @Pshemeck: w moich oczach on dużo stracił jak go c+ podsłuchało jakie on t...
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Pan Podolski to jest gość () Mam nadzieję, że ze swoim kolegą (który ma firmę informatyczną) przejmą klub i wprowadzą nową jakość
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Przede wszystkim to 99% ludzi nie brało na poważnie jego deklaracji, że przyjdzie pograć w Górniku na koniec kariery.

Myślę, że wielu ludzi trochę tego nie docenia, ale marketingowo jego obecność w lidze to duża sprawa. Nie tylko dla Górnika, ale dla całej ligi. Myślę, że innym klubom też łatwiej namówić piłkarzy do grania w lidze, w której jest Podolski.

Sportowo też się broni. Zestarzał się lepiej niż np. Błaszczykowski.
  • Odpowiedz
@Insiders typie, przecież on u Arabów czy np. w Japonii albo jakichś innych egzotycznych ligach typu Indie z takim CV jakie ma zarabiałby wielokrotnie więcej niż w Górniku xd a ty piszesz że dla kasy xd
  • Odpowiedz
@Insiders a ja nie twierdzę że tylko ten motyw zawierała. Twierdzę jedynie, że ten motyw jest totalnie od czapy.

I jakie „ruchy w przyszłości” masz na myśli? Że on niby liczy na lukratywną posadkę np. dyrektora sportowego Górnika albo trenera? No po prostu tak bajońskie sumy się tam zarabia że typ na pewno robiłby pod to kilkuletnie podchody i poświęcał na to ostatnie lata kariery.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Jestem kibicem Górnika, w Zabrzu panuje kult Podolskiego. Na początku jak przyszedł byłem pewny ze pogra sezon i odejdzie, lecz teraz sam widze w nim wodzą, który poprowadzi Górnik. Pomimo tego wszystkiego co sie dzieje w klubie i obok klubu, chłop ciągnie cały ten bajzel i szuka pozytywów. Ostatnia akcja z dzieeciakami z akademi (mieli jechac do USA) okazało się ze akademia ma zajete konta przez skarbówke (albo ZUS), to
  • Odpowiedz