Wpis z mikrobloga

Pietras, ja wiem że nie jesteś najostrzejszą kredką w piórniku, więc ci po ludzku pomogę i świat wyjaśnię. Kolega Gorszy Masturbator nie prosi cię o porady odnośnie treningu. On naśmiewa się z typa, który bagatelizuje problem depresji wśród mężczyzn.

PS. Nie, to nie ludzie nie rozumieją sarkazmu. To TY go nie rozumiesz. xD

Źródło: https://twitter.com/drPNapierala/status/1790184356587385155

#napierala #bestiazewschodu #drodklejka
Goatlord - Pietras, ja wiem że nie jesteś najostrzejszą kredką w piórniku, więc ci po...

źródło: 2024-05-14_15h27_50

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Goatlord: Rozumiem że Pietras jest na spektrum autyzmu, ale myślący człowiek z autyzmem: ironię, sarkazm ect. nauczy się wychwytywać i odpowiednio na nią reagować, bądź się poprostu wstrzyma od pisania, jeśli takowych rzeczesów nie ogarnia.¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@MacronT1000: Pietras nie ma żadnego autyzmu. Ma zwykłe ludzkie deficyty w niektórych płaszczyznach. Część ludzi myśli, że jest inteligentny, a w moim przekonaniu ci, którzy tak myślą mylą inteligencję z oczytaniem.
  • Odpowiedz
@Goatlord: replies piotrka i kedzierskiej to jedyny sensowny sposob przegladania morza spamu jaki wysrywaja z siebie na twitterze, obaj bardzo klotliwi i czuli na swoim punkcie wiec mozna takie perelki znalezc jak wchodza z kims w interakcje, kedzierska na przyklad sie poteznie zesrala o kusa kiecke schreiberowej w europarlamencie xD
  • Odpowiedz
@Goatlord:

Pietras nie ma żadnego autyzmu.


Też tak uważam. On jest po prostu niezwykle mało inteligentny. Problemy sprawiają mu codzienne czynności. On jest mocno zakompleksiony, więc za wszelką cenę stara się grać inteligenta - a to sprawia, że ludzie mylą go z "pięknym umysłem". Że taki nieco dziwak, autystyk - ale za to jaką ma wiedzę i inteligencję. Pozory. Tak naprawdę jest debilem i banuje każdego, który to zauważy.
  • Odpowiedz