Wpis z mikrobloga

#przegryw #pracbaza chlop pracowal 5 lat w pracy kolchozniczej 8h na nogach dzwiganie ciagle ciezkich rzeczy i zawsze byl mega zmeczon po niej i nie mial sily zupelnie na nic, tera chop 3 lata pracuje na komputerze w biurze w korpo za psie pieniadze ale za to #!$%@? wyplata i ogolem jest duzo duzo mniej zmeczony i moze po pracy robic rozne rzeczy // wniosek:::::::: jezeli po kolchozniczej pracy nie masz sily to zmien prace na korpo najlepiej zdalnom
  • 13
  • Odpowiedz
@evilmalina Ok, czyli siedzenie przy kompie męczy mniej niż dźwiganie ciężarów. Mordo, z takim bystrym umysłem i zdolnością do analizy i wyciągania wniosków jak twoja, to ty niedługo dyrektorem zostaniesz
  • Odpowiedz
@evilmalina Wracaj na "zdalnom" xD I grzeczniej trochę, to że z robola awansowałeś teraz na dodawanie aukcji na allegro przy kompie, jeszcze z ciebie pana nie robi
  • Odpowiedz
@evilmalina @Alex_Mor

A ja z kolei jak pracowałem przy biurku przez 2 lata to wracałem totalnie wyczerpany.. Zmieniłem pracę na fizyczną w dodatku ciągle w terenie i czuję się X10 lepiej mimo że nie raz pada śnieg, deszcz albo #!$%@? lub pot leci po dupie :D
Fakt czasem też wracam zmęczony jak jakiś bardziej wymagający dzień lub nadgodziny, ale ogólnie to jest lepiej i tak 7 rok leci.
Chyba co kto lubi
  • Odpowiedz