Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, że nasz SOP wyciągnie jakieś wnioski z tego co sie stało na Słowacji. Patrzac na to co sie działo w ostatnich latach gdzie co chwile były jakieś wpadki i wypadki, można sie obawiac o życie naszych najważniejszych urzedników.
#slowacja #polityka #neuropa
  • 13
  • Odpowiedz
@Kielek96: ten był klasyczny, a nie piroklastyczny ( _). Jeśli 96 to faktyczna data twojego urodzenia to powinienieś w tym monencie być conajmniej w stanie potrafić rozróżnić coś co się wydarzyło na tle politycznym od tego co było przyczyną zaburzeń.
  • Odpowiedz
  • 1
@2Girls_1Cup: Nie potrafie sie z tobą dogadać, jeżeli nie jesteś w stanie sobie wyobrazić że gdy ktoś strzela do drugiego człowieka, to może też trafić przypadkowych ludzi.

Mam nadzieje, że kiedyś nauczysz sie rozmawiać z ludźmi bez ich obrażania i tego ci życzę.
  • Odpowiedz
@Kielek96: rocznik płatka śniegu? Normalna rozmowa cie obraża? O jej. Chyba niestety w wadze jest powiedzenie - słabe czasy produkują słabych ludzi. Wyobraźnie mam niestety zbyt dużą, czasami aż za bardzo...
  • Odpowiedz
@Kielek96: gdzie skończyła się merytoryka? Nie ma jednego typu zamachów, a ty próbujesz to sprowadzić do jednego wspólnego mianownika - i to jest moim zdaniem naiwne - wręcz dziecinne.
  • Odpowiedz
  • 0
Gdzie skończyła sie merytoryka?


Miedzy innymi tutaj

Jeśli 96 to faktyczna data twojego urodzenia to powinienieś w tym monencie być conajmniej w stanie potrafić rozróżnić coś co się wydarzyło na tle politycznym od tego co było przyczyną zaburzeń.


Tutaj też bardzo merytoryczny komentarz

rocznik płatka śniegu? Normalna rozmowa cie obraża? O jej.


Co do zamachów

Nie ma jednego typu zamachów, a ty próbujesz to sprowadzić do jednego wspólnego mianownika - i to
  • Odpowiedz
Ludzi którzy zawodowo kłamią i plują ci bez skrępowania w morde?


@2Girls_1Cup: ludzi których demokratycznie wybraliśmy na naszą władzę i ludzi krytyczne istotnych dla naszego systemu państwowego. Śmierć kogoś takiego to polityczny cyrk, chaos i idealny moment dla obcych agentur by wzmagać działania destabilizacyjne. Zastanów się chwilę nad konsekwencjami, a nie że ci "nie żal".
  • Odpowiedz