Wpis z mikrobloga

#pytanie #sejm #tusk
Jaką ocenę na ten moment wystawiacie nowym rządzącym? Pytanie do wykopków, wyborców obecnej władzy, ale nie zafiksowanych i udzielających się na tagu polityka oraz to nie jest pytanie do wyznawców Jarosława.
Ja, jako umiarkowany ich sympatyk, wyborca TD daję ocenę 3/5. Gdyby padły jasne deklaracje co do cpk oraz uwalenie kredytu 0% dałbym 4/5. Na 5/5 zapewne żaden rząd nigdy nie zasłuży.
niewiemjakiwybrac - #pytanie #sejm #tusk
Jaką ocenę na ten moment wystawiacie nowym r...

źródło: 2023-12-15-nowy-rzad

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@niewiemjakiwybrac: Ja się wstrzymuje od oceny. Ilość informacji o nieprawidłowościach związanych z poprzednim rządem, powoduje, że oni pewnie nadal próbują zapanować nad chaosem i odnaleźć wszystkie dokumenty. Sprzątanie po poprzednim rządzie może im zająć jeszcze z 6 miechów. Aczkolwiek, powoli się wyłaniają jakieś niemrawe działania.
  • Odpowiedz
@niewiemjakiwybrac:
ja też 3/5,
na plus poprawa sytuacji Polski na arenie europejskiej i światowej,
Na minus grzebanie się z rozliczeniami, są prowadzone, ale to powinny być zatrzymania i szybkie procesy wszystkich pisowców z Adrianem na czele
  • Odpowiedz
@Idaho59: nie ma czegoś takiego jak szybkie procesy i zatrzymania to raz, bo jak dostajesz pismo z jakiegokolwiek urzędu to najczęściej masz 2 tyg czasu na odpowiedź (i w drugą stronę też to działa. To raz. A dwa, jakie wyroki z Adrianem w hotelu dla skazańców

@user_no_4 daj źródło odnośnie CPK i atomu, a bk0% to ostatnio coś nie jestem przekonany, że to wprowadzą
  • Odpowiedz
@Demoliton_hammer: ja też się wstrzymuję, ale tutaj na prawdziwe zmiany może trzeba będzie poczekać aż do zmiany prezydenta. Najważniejsze reformy będą skutecznie blokowane (vide sądownictwo, grzebanie w finansowaniu KK, pewnie nawet handel w niedzielę nie przejdzie bez podpisu adiego)
Dodatkowo, kalendarz wyborczy jest ułożony tak, że do czerwca masz tylko kampanię wyborczą przerywaną wyborami. Tak na prawdę oceniasz kampanię wyborczą.
  • Odpowiedz
daj źródło odnośnie CPK i atomu


@marnobrody: Mam ci dać źródło do wypowiedzi polityków odnośnie CPK że najpierw robią remont Chopina i cpk może ruszony będzie po 2030, i wypowiedzi innego polityka co mówi o uruchomieniu atomu w 2040? A to nie masz telewizji i Inter? To po co zabierasz głos w dyskusji jak takich powszechnie dostępnych informacje nie masz.

Cpk i atom jest zaorany i wszystko dzięki naszej pro niemieckiej
  • Odpowiedz
aha, wypowiedzi polityków, no tak. To masz tutaj, wyszedł minister z koalicji i powiedział:
https://dorzeczy.pl/kraj/587082/klimczak-cpk-to-bardzo-wazny-projekt-ktory-zostal-popsuty.html
i jeszcze artykuł z dorzeczy, zeby nie było ze wybiorcza.

"Bo to jest projekt na maksymalnie 5 lat budowy. Żadne megalomanskie lotnisko." Pomińmy to, że samo lotnisko to jest tylko jeden z elementów całej układanki CPK, bo przecież trzeba pobudować drogi, koleje itd. xD Więc zakładając, że powstanie lotnisko na środku niczego, bez ani jednej drogi dojazdowej,
  • Odpowiedz