Wpis z mikrobloga

@Lukardio: czy jestem onucą jeśli wiem, że jest w tym ziarno prawdy? Myślę, że nie bo wiem też, że najbardziej trująca propaganda to taka gdzie jest trochę prawdy i umiejętnie sączone kłamstwo. Nikt normalny nie chce u nas ani Rosji ani Ukrainy, ich gospodarki ani ich dysfunkcyjnego społeczeństwa. Jednak równocześnie wiem, że nasz interes to pomoc i wygrana Ukrainy. Tylko ludziom się wydaje, że jest tylko białe lub czarne
  • Odpowiedz
@Stabilizator: bardzo dobrze że są bogaci i wydają swoje bogactwo na wysokie podatki i zakupy w Polsce, zamiast zakładać firmy po cyprach jak to nasi janusze biznesu. Najlepiej jakby jeszcze bogatsi przyjeżdżali i zakładali jeszcze więcej firm to nasza gospodarka byłaby napędzana jeszcze szybciej a ruskim zdrajcom i nieudacznikom pękłaby dupa z żalu. Tego jako patriota nam wszystkim Polakom życzę.
  • Odpowiedz
@Stabilizator: powiem Ci analogiczna sytuacje. Miałem firmę w Polsce, ale wyszło mi w życiu jak wyszło i musiałem przenieść działalność do Niemiec. Za dużo się nie zmieniło, ciągle zatrudniam Polaków. Firma jest bardzo niewielka. I teraz sedno sprawy. Rocznie moja niewielka firma musi zapłacić około 300 tysięcy€ podatku na rzecz niemieckiego dobrobytu do niemieckiej skarbówki. Mała firemka. Plus jeszcze jakieś #!$%@? na ubezpieczenia społeczne i inne.

Gdzieś pewnie w Polsce sa
  • Odpowiedz
@Stabilizator: montownia ukraińska w Polsce? W czym problem? Dają miejsca pracy,. płacą podatki w Polsce jest git. Wiem że u was konfederacji najważniejsze że szef był Januszem i #!$%@?ł was na hajs
  • Odpowiedz
@Stabilizator xD dajesz jakiś link do projektu sprzed 2 lat który nawet nie miał prawa wejść i nie wszedł. Teraz piszesz żeby zdominowali rynek tylko że czym? Przecież firma będzie w Polsce to będą konkurencją dla Polaków na równych zasadach. To nie rolnictwo gdzie importują swoją żywność. Ogólnie twoje wywody to takie xD że czytać się nie chcę
  • Odpowiedz
@krypec: dokładnie. Albo onunca albo idiota, nie mającym pojęcia jak dobre dla gospodarki danego kraju jest nagle pojawienie się w niej zastrzyku pieniędzy i ludzi w wieku produkcyjnym... Nie mającym nawrt skrawka wiedzy, że do tego jeszcze neguje to publicznie szerząc ruska propagandę...
  • Odpowiedz
Nikt normalny nie chce u nas ani Rosji ani Ukrainy, ich gospodarki


@krypec: mów za siebie

Ja bym bardzo chętnie przejął dowolnie duże części obu tych gospodarek, z resztą chyba tak samo jak każdy kto potrafi w matematykę na poziomie gimnazjum
  • Odpowiedz
@Stabilizator: a co złego jest że Ukraińcy pracują? Ty to byś pewnie chciał żebyś siedzieli na socjalu XDD mam w dupie kogo to jest biznes wolę Ukraińca co inwestuje w Polsce i płaci podatki niż Polaczka Janusza
  • Odpowiedz