Wpis z mikrobloga

@gosuvart: Ja pierniczę, nie sądziłem, ze coś takiego jest możliwe. A propos kartetek. Wczoraj złapałem lekkiego #!$%@?, bo stałem na światłach i miałem uchylone szyby. Nagle słyszę zza pleców sygnał karetki i widzę w lusterku, że miga. No to dawaj na bok, żeby odblokować przejazd. Nadjechał ambulans i staje za debilem, który był wczesniej przede mną. NIC. ZERO. #!$%@?. REAKCJI. Ludzie trąbią, karetka wyje, ten stoi. Dobrą chwilę mu zajęło zanim
@gosuvart:

Karetka pogotowia jechała na sygnale od strony ronda. (...) Nie wiem kto miał zielone światło - relacjonuje nam Czytelnik.


Co ma piernik do wiatraka? Jeśli jechała na sygnale, to była uprzywilejowana i miała bezwgzlędne pierwszeństwo.

Renault mastek


CZO? o.O

(...) kosztował 260 tys. zł i został kupiony w ramach projektu unijnego, obejmującego m. in. budowę Regionalnego Centrum Ratownictwa w Witnicy.


Przejmują się samochodem, który się da naprawić, ale nikt się
Jeśli jechała na sygnale, to była uprzywilejowana i miała bezwgzlędne pierwszeństwo.


@jacekkr: pojazdy uprzywilejowane muszą stosować się do świateł. normalni kierowcy uprzywilejowanych zawsze zwalniają, trąbią itp przejeżdżając przez światła, a tutaj skoro tak gościu wyleciał karetką to na bank był to jakiś #!$%@?ący młodzik który miał w dupie bezpieczeństwo swoje, pacjenta i tej babki która też się rozwaliła.