Wpis z mikrobloga

#!$%@? chyba nie zagłosuje na Korwina w najbliższych wyborach. On jest jednak za bardzo #!$%@? i w żadnym stopniu nie umywa się do Farag'a czy Blooma, których tak często wspomina. Ostatnie miesiące to Krul naprawdę przechodzi siebie - najpierw żenujący żart o 'owcach co jedzą rurkowce' w MK no i w MK również wysuwanie genialnych teorii o tym że plemniki programują kobiety, potem kłótnia w TVP o to czy Hitler był socjalistą czy nie - jakby to miało jakiekolwiek znaczenie dla polskiej gospodarki czy ogólnej sytuacji w kraju. Teraz namawianie gówniarzerii do #!$%@? ścian logiem KNP i obrażanie masy ludzi z którymi poglądami się nie zgadza. Jezusie z Marią czy ten człowiek naprawdę ma 70 lat? Bo czasem mam wrażenie, że mentalnie jest na poziomie podstawówki czy wczesnej gimbazy.

Przykro mi trochę bo moje dzisiejsze poglądy w sporej mierze wykształciły się na wypowiedziach, felietonach JKM'a i liczyłem na spory sukces Nowej Prawicy, ale Janusz chyba robi wszystko, żeby ten sukces się nie ziścił - szkoda.

Tylko na kogo teraz oddać ten marny głos? Partia Libertariańska? Gowin?

Mam wrażenie że najlepiej dla KNP by było gdyby po wyborach Korwin po prostu usunał się w cień i oddał pałeczkę komuś innemu np. Dziamborowi.

#oswiadczeniezdupy #krul #jkm #korwin
  • 13
Oddaj głos na ludzi(i partie) którzy to tej pory nie byli w parlamencie. Prawdą jest, że Korwin czasem robi tak jakby chciał sam sobie zaszkodzić. Można mówić o swoich poglądach szczerze ale czasem trzeba to ubrać w inne słowa. Jak na razie nie widzę żadnej innej partii która by zmieniła coś diametralnie w naszym kraju. A pamiętaj że ta partia to nie tylko Korwin.
@SzydlaKKK: Znam to uczucie. Ja jednak zamierzam dać Korwinowi szansę, niech pojedzie do tej całej Brukseli, jak tam dalej będzie odwalał takie maniany to będę wiedział, że on inaczej nie umie i na posła się nie nadaje. A PE i tak nikogo raczej nie obchodzi więc nawet za bardzo wstydu nie będzie.

A jak okaże się, że jednak te wszystkie maniany były mu rzeczywiście potrzebne tylko do czasu bycia nic nieznaczącym
Całe szczęście, że masz do wyboru jeszcze 9 innych kandydatów z KNP w swoim okręgu.


@Vealheim: A co to zmieni skoro JKM jest liderem i od niego wychodzi wszystko co partia ma zrobić. To tak jak by pisać, żeby głosować na kogoś z platformy z liberalnego skrzydła jak nie lubi się Tuska.

@LuksusV:

a jednak zamierzam dać Korwinowi szansę, niech pojedzie do tej całej Brukseli, jak tam dalej będzie odwalał