Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje rady. Sprawa jest taka, że muszę kupić konsolę. Córa marudzi od jakiegoś czasu o Little Big Planet a to siłą rzeczy wymusza PS3. Tyle, że jakoś osobiście bardziej jestem przekonany do X360 z kinectem (graliśmy kilka razy u znajomych). Przekonywać ją do X360 czy jednak wziąć PS3? Są w ogóle jakieś podobne gry na klocka?

#zakupy #konsole #firstworldproblem #ps3 #xbox360
  • 47
@Belzee: Twoja córka już Ci podała powód - LBP :)

Więcej dobrych "exslusivów", możliwość podłączenia byle czego do konsoli, a nie tylko dedykowanych (i droższych) sprzętów (np. pady, kierownice), darmowy online, psplus z grami także przemawia za PS3.
@Liquid_Snake: Vita to imo niewypał. Zapowiadała się na prawdę konkretna maszynka, ale do tej pory grywalnych gier na długie godziny jest jak na lekarstwo. Jedyną grą, w którą można grać w nieskończoność do lumines. Reszta to wielkie hity, które kończy się w 2 wieczory, albo popierdółki, na kilka chwil.
@QBalu: tak się uklepała opinia i wszyscy to powtarzają, najczęściej osoby które z Vitą mają kontakt tylko w internecie, gier AAA jest faktycznie za mało ale nikt mi nie wmówi że grać nie ma w co, ja nie narzekam, tym bardziej moja córa a w tym wpisie chodzi o jego córkę a nie starych pryków.
@Liquid_Snake: Trochę się rozpędziłem, fakt. Dla dziecka maszynka może być w porządku, ale jeśli się nad tym zastanowić to czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby kupienie tabletu? Więcej gier, do tego możliwość oglądania bajek.
@Shady: A jak jest z uslugami premium? Widze, ze PSPlus kosztuje prawie 200 zlota/12mcy a XBox gold 125/12. Jak jest z grami dostepnymi za free podczas trwania premium i po zakonczeniu? Trace do nich dostep?
@QBalu: niby tak ale jak jego córka wie że chcę LBP tzn. że już umie mówić, poznała tą grę i wie że chcę w nią zagrać, skoro chcę LBP to jest starsza i pierdółkowe gry z tabletu nie będą jej tak bawić jak prawdziwa gra jaką jest LBP, to była pierwsza gra mojej córy pół roku temu, kupiłem jej wiele gier a ona gra w to codziennie więc trzeba dać dziecku