Wpis z mikrobloga

Hej mirki :3

Chciałbym spróbować o co chodzi z tymi e-papierosami, bo sam koncept mi się podoba. Wiadomo jednak że w szumie internetowym ciężko znaleźć wartościową opinie, czy ktoś może mi doradzić jakie jest absolutne minimum w tym co musze kupić tak, by się nie zrazić ustrojstwem z Chin? Może jakieś rady czy linki? Z góry dzięki za pomoc.

#epapieros #epapierosy #ecmik #ecmiki #efaje #kiciochpyta
  • 13
Chciałbym spróbować o co chodzi z tymi e-papierosami, bo sam koncept mi się podoba. Wiadomo jednak że w szumie internetowym ciężko znaleźć wartościową opinie, czy ktoś może mi doradzić jakie jest absolutne minimum w tym co musze kupić tak, by się nie zrazić ustrojstwem z Chin? Może jakieś rady czy linki? Z góry dzięki za pomoc.


@robsonq: ja zacząłem palić elektryka (przerzuciłem się z analogów) kupując e-papierosa firmy provog za 99zł
@robsonq: to jeśli mam być szczery nie zaczynałbym. Moim zdaniem lepiej już od czasu do czasu popalać zwykłe niż regularnie palić elektryka, zwłaszcza, że na początku łatwo palić za dużo (po wypaleniu np 3 pod rząd większość ludzi ma dosyć, a przy paleniu elektryka łatwo na raz przyjąć nikotynę jak z połowy paczki papierosów). a co cię naszło w sumie? :P
@emeryk: szczerze to pojęcia nie mam. Widuje często osoby z nimi i ostatnio pomyślałem "cholera, fajne to jest". Jako nie palacz sam się w sumie dziwie. A o co chodzi o tymi liquidami bez nikotyny? W sumie to tez ciekawe rozwiązanie (?) jeśli nie jest się nikotynowcem : D
@robsonq: wybacz, nie zauważyłem. Jeszcze mnie lekko trzyma :) Ja sam planuję zakup e-fajki. Palę tylko do imprez, nie jestem uzależniony od nikotyny. Po prostu lubię sobie puścić dymek i myślę, że chętnie też robiłbym to w domu.

Ostatnio przekonałem mamę, żeby spróbowała i się mocno wciągnęła w to. Zamiast 40 fajek dziennie pali e-fajkę + 2-3 zwykłe na dzień. Ciężko mi polecać bo kupiłem w sklepie, który mi otworzyli pod
@robsonq: Clearomizer Polecam X-Jet Spider, cena do 30 zł. Bateria: albo za do 50 zł Volish Ego3, albo za 100 zł Vision Spinner II. Spinner ma większą pojemność (1600 mAh, Ego3 1100 mAh) oraz regulację i stabilizację napięcia - im wyższe napięcie, tym więcej dymu naraz i wyższa dawka, masz pokrętło, którym to regulujesz. Stabilizacja daje Ci tyle, że niezależnie czy bateria jest naładowana w 100% czy 10%, to napięcie jest