Wpis z mikrobloga

Kurde Mirasy ale #!$%@?łem dzisiaj po całości, normalnie wstawiam tutaj to zdjęcie w ramach pokuty, bo wstyd mi za siebie. Zaparkowałem jak debil blokując jakiegoś miłego pana, tudzież miłą panią :( Jako okoliczności łagodzące na mój debilizm:

-byłem spóźniony (z mojej winy, bo zbierałem dokumentację do apki, którą zamierzam napisać) i na szybkości szukałem miejsca

-szliśmy z przyszłą żoną na kurs tańca bo wesele 31 maja i pasowało się w końcu ogarnąć i nauczyć

-inne samochody były zaparkowane dziwnie, wiecie, czasami się beznadziejnie ułoży parking, bo odjedzie jakiś busik i się zwolnią dwa miejsca

-najbliższe miejsce z 900m dalej (przejechałem dwa razy wzdłuż ulicy) a ja spóźniony mocno.

Przykro mi jak jasny gwint, przeprosiłbym tego kierowcę osobiście, jakbym go spotkał, bo pewnie musiał / musiała na 20 razy wyjeżdżać z zatoczki przeze mnie :( Jak ktoś z #bochnia usłyszy o debilu z bmw serii 1 (nie nazwałbym go wypasionym :/ ), który zablokował dzisiaj parking na ul. trudnej koło szkoły tańca, to pisać mi - w ramach zadośćuczynienia zablokowanemu właścicielowi stawiam wino weselne (kupiłem już).

TL;DR


#januszeparkowania #bmw #jestemglupi #przepraszajo
inrzynier - Kurde Mirasy ale #!$%@?łem dzisiaj po całości, normalnie wstawiam tutaj t...

źródło: comment_tsn3vnx3ltylKc2AS9O6LE94yJqlpVkl.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@inrzynier: na takie sytuację, przygotuj sobie karteczkę "nie było miejsca, a byłem spóźniony. bądź człowiek, zadzwoń a przyjdę i przestawię samochód", a wyskoczyć na te 5 minut raczej można zawsze ;)

czy działa, to loteria - jak się trafi. ale warto spróbować ;)
  • Odpowiedz