Wpis z mikrobloga

@Masakrator2142: No wiesz co, tak wykorzystywać mamę i tatę? Rozumiem, że mogą ci coś wytłumaczyć, ale odrabiać za ciebie to już przesada.

@mrklucha: A mi to na rękę :)

@Baron_Al_von_PuciPusia: Ja, w przeciwieństwie do tego co może się kiełbić w twoim ograniczonym móżdżku, mam wyższe wykształcenie i tytuł naukowy. A pełne "odwagi" hejtowanie kogoś w Internecie bo śmiał "obrazić" jego wylansowanego przez media bożka jest skrajnie żałosne :). Tak
  • Odpowiedz
@Lord_Blizzard: Ten bożek nie jest mój bo nie mam żadnego bożka. Jednak skoro już się zachowałeś jak się zachowałeś, a ciągle wyzywasz wszystkich od gimnazjalistów i innych uczniów, nie rozumiejąc błędów swojego zachowania, to czemu mam się do Ciebie inaczej zwracać?

Tytuły naukowe niewiele znaczą jeżeli ich posiadacz jest niedojrzały.
  • Odpowiedz
@Ryzowy_Potwor: Ja nie pytałem co na pewno nie jest tylko co jest mądralo. Wspomniałem o edukacji bo Baron Cipusia naiwnie wierzy że chodzę do gimnazjum.

@Masakrator2142: Wpis został usunięty (nie przeze mnie). Wkleiłem linka do newsa, że Papież Benedykt założył konto na Twitterze i dodałem że "szkoda że Jan Paszczak 2 nie miał" - tyle. Można na Wykopie hardkorowo jechać na wszystko, na Cyganów, Muzułmanów, gejów, Mahometa, Jezusa, Tuska, Kaczora,
  • Odpowiedz