Wpis z mikrobloga

@bohlen: Ja tez kiedys kupilem pierwsza plyte :) Potem bylo kupowanie wszystkiego co sie dalo w PRL. Pozniej troche przerwy, potem allegro, potem znowu pare lat przerwy, a teraz ebay albo jak czlowiek - w sklepie z plytami.
@bohlen: Ja pierwsza kupilem w .... hmmm... dawno temu :) Na chwile obecna mam cztery polki expedita 12'' i troche singli.

No tanie nie jest, fakt... choc z drugiej strony. Troche czasem mierzi mnie to ze moge wejsc na ebay i w kazdej chwili znalezc cos, czego od dawna szukam. Zdecydowanie bardziej preferuje od czasu do czasu udac sie w male tournee po sklepach z uzywanymi plytami. Jutro wlasnie chyba sie
@bohlen: Mieszkam w Irlandii, wiec bardziej mi po drodze jest Dublin (80km), w ktorym jest troche sklepow z uzywanymi plytami a i nowe w tej chwili w HMV czy Tower Records zajmuja centralne miejsce. Albo skok na jeden dzien do UK. Zdarzalo mi sie bilety lotnicze kupowac za mniej niz 10€ w obydwie strony :) Birmingham, Manchester, Bristol... Calkiem sporo tam tych sklepow jest.