Wpis z mikrobloga

kurde wlasnie pije sobie Tyskie, takie pyszne bo ciaglym piciu Szkockiego dziadostwa. Mirki doceniajcie co macie, Tyskie nie jest jakies super w Polsce, ale tutaj sie wybija bardzo ;) #piwozwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
@Flas: Współczuję lokalnego piwa, jeżeli Tyskie jest lepsze od niego. Każda masówka (Tyskie, Leżajsk, Lech, Warka, Tatra, Żubr) wydają się być sikaczami, póki nie spróbuje się prawdziwych, lokalnych, małych browarów. Na przykład piwo Bojan. Niech słowa dziadka "Wnusiu, kiedyś to takie właśnie piwo było" będą moją najlepszą rekomendacją :) Także czasami warto poszperać za pysznym piwkiem :) Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@owsikalfred: haha dlatego dopisalem ze siedze w Szkocji, wyczuwalem gownoburze;P na wypoku tylko male browary, z czym poniekąd sie zgadzam, ale nie ma co wariowac ;p
  • Odpowiedz
@Flas: tez tak sadze mozna napic sie fajnego piwko np. Kufelkowe z vanpura ktore kosztuja 2 zl mozna wypic baltasa czy corneliusa jak sie ma ochote. Nie ma co dawac sie omotac modzie na piwa regionalne. Mam ochote na taki rodzaj mam mozliwosc jego zakupu kupuje. ;) pozdrawiam
  • Odpowiedz