Wpis z mikrobloga

@willapl: Wyskoczyłem i wskoczyłem ze dwa dni temu. Pluje sobie w twarz, bo ustawiłem order na 13000 i o nim zapomniałem. Później odkupiłem za 19000sat i czekam kiedy wyjść z tego :-)
@ManDZiO: kupiłem 2600 cinni za 16206 sat sprzedalem za 37000 sat, profit :) juz nie raz sie nauczylem ze zachlannosc i mowienie sobie "jeszcze pojdzie w gore" tylko powoduje straty :) Ale Tobie zycze zeby jeszcze uroslo, zaczynam w to jednak coraz bardizej watpic bo dumpuja po trochu ciagle.
@ManDZiO: Na tym polega zabawa. Pamiętaj o zapasowych gaciach!

PS: wciąż widzę buy'e po 0,5 BTC, nie wydaje mi się żeby to był koniec, zwłaszcza że historia pokazuje bardzo powolny koniec pompy przez spadek wolumenu. Póki co wszystko trzyma się kupy.
@Tomciox: Przy pompach fakty mają niewiele do rzeczy. Po drugiej stronie stoi człowiek z duża ilością pieniędzy planujący zarobić i mrowie drobnych ciułaczy z takimi samymi zamiarami, po drodze zaś masa komputerów które również robią co mogą. To jest loteria.
@siriusX: Nie do końca, są rózne rodzaje pomp;) Zauwaz że w porównaniu do BC, portfele cinni nie są tak scentralizowane. Oczywiście grube ryby się dozbrajają. Ponadto jutro będzie nowa strona i bounty. Później karta i sklep. Te fakty na pewno nie pozostaną bez wpływu na cenę. Cieszyłbym się gdyby ta pompa teraz zatrzymała się na kilka dni, albo nawet żeby był spadek do ok 25k - taki stan rzeczy mógłby w
@Tomciox: Te wszystkie nowości, o których mówisz będą miały tylko taki wpływ na cenę na ile grubasy te informację wykorzystaja do pompowania. Bo to bardzo dobra okazja do pompki. Wszyscy myślą, że cena wzrasta bo społeczność działa a to grubas po cichu pompuje. Tak było z blackiem. Wszyscy myśleli, że to multipool tak skupuje i działa a rzeczywistość była inna.
@ManDZiO: Ja wysiadłem na 37000 i teraz robie reset szarych komórek.Czy jeszcze wskoczę?Jak zobaczę że warto,to na pewno.

Jedno jest pewne-jeżeli BTC poszybuje wiele coinów będzie mu towarzyszyć.

Wracając do grubasów,to krypto jest rajem dla dobrych pasterzy,a owieczki skubią.Dla przykładu Grubasy z krypto nawet nie mogą pierdnąć na rynkach forex,bo tam są owieczkami.--Takie moje przemyślenia kto zna się na rzeczy będzie wiedział o czym mówię.