Wpis z mikrobloga

Znalezione w #archiwum...

#enter - 17 CD - najstarsza 12/1997, najnowsza 4/2000

#gambler - 10/1998 oraz 1/1999

#pcworldkomputer - 55 CD - najstarsza 8/1998, najnowsza 10/2003

Magazyn WWW - 12/1999

Nie wspominam już oczywiście jakie hyty są na płytkach ;) #gimbynieznajo

P.S.: wszystkie płytki nadal sprawne i odczytują się, tylko kilka jest trochę porysowanych :)
soplowy - Znalezione w #archiwum...

#enter - 17 CD - najstarsza 12/1997, najnowsza 4...

źródło: comment_8sbjpWumPsBpLXcfrv1jJVNWcFHJWjJu.jpg

Pobierz
  • 29
@bedebordo: w sumie to okazyjnie w podstawówce nabyłem jeden numer :) najbardziej lubiłem Entera, a potem PCWK, stąd ta kolekcja :) ponadto w mojej podstawówce można było za pół ceny nabyć nietykane stare numery od zbieraczy za które kasa szła na cele charytatywne :)
@soplowy: masz może pierwszą płytę (A) z magazynu PC World Komputer z 11/1999? Znalazłem u siebie tylko drugą a możliwe, że na pierwszej jest gra, którą pamiętam z dzieciństwa ale nie mogę przypomnieć sobie jej tytułu. Jakbyś miał daj zdjęcie płyty.
@biskup2k: mam tę płytę, niestety jest w archiwum u moich rodziców i dopiero w święta będę mógł to sprawdzić... Szkoda że nie napisałeś od razu gdy byłem wtedy na miejscu... Jest to 3 płyta od prawej w pierwszym rzędzie.
@soplowy: a jest to możliwe aby zgrać płyty na ISO, te z archiwum u rodziców i nie piratować zawartości?

Mi chodzi o to aby takie perełki przetrwały gdzieś u kogoś na wiele, wiele lat. To tak jak by w bibliotece nie można było wypożyczyć książki tylko ja sobie tam czytać. Oczywiście są wyjątki jak BIBLIA GUTENBERGA, czy rękopisy mistrzów muzyki, ale ich kopie można gdzieś dostać. Mi się rozchodzi o to,
@soplowy: tak oczywiście, tylko mi się rozchodzi nie o zawartość płyty ISO dla mnie czy dla kogokolwiek, tylko o to co na niej jest. Większość programów i gier można ściągnąć z sieci, pytanie brzmi CO jest na płycie i w jakiej konfiguracji, z jakim menu, czy z animacjami, czy z dźwiękiem. To jest ważne!

(Dla potomnych nie jest istotna treść BIBLI GUTENBERGA tylko w jaki sposób jest to zapisane).

Rozumiesz o
z jakim menu, czy z animacjami, czy z dźwiękiem


@mastachu: do ok. roku 2001 w PCWK w menu była nawet na każdej płytce inna ścieżka dźwiękowa (2-3 utwory lecące w czasie przeglądania) i niektóre kawałki były całkiem niezłe, specjalnie chyba nagrywane do każdego wydania bo gdzieś tam z tego co pamiętam w creditsach były nazwiska od muzyki również
@soplowy: ja to tez pamiętam. Raz kupiłem numer grudniowy 1998 lub 1999 i tam właśnie leciała świąteczny utwór.

Bardzo miło to wspominam. Czy jest ktoś na świecie, kto ma dostęp do płyt?