Wpis z mikrobloga

@Thomaszu: Hm...a jakby np. zwiększyć ISO (tak wiem, będzie ziarno), przycisnąć spust migawki w pozycję, gdy złapie ostrość i z powrotem ustawić ISO na niskie?
  • Odpowiedz
@Thomaszu: gdybyś kupił lampę canonga jak 430 exII to nie bylo by problemu bo ma diody ir ktore podswietlają w jakiejs tam skonczonej odleglosci cel i pomagaja matrycy zlapac krawedz. jesli jestes typem elektronika i nie straszne ci kabelki na widoku mozna by zmontowac jakas diodke i przyczepic do lapmy
  • Odpowiedz
a jakby np. zwiększyć ISO (tak wiem, będzie ziarno), przycisnąć spust migawki w pozycję, gdy złapie ostrość i z powrotem ustawić ISO na niskie?


@shymon: nie wypowiadajsię proszę na temat czegoś, na temat czego nie masz bladego pojęcia...

@Thomaszu: no niestety, jeśli aparat nie łapie ostrości w ciemności, to lipa i nic z tym nie zrobisz. no chyba, ze w opcjach aparatu wyłączyłeś lampkę doświetlającą autofocusa...
  • Odpowiedz
@Thomaszu

@martinez98:

Nie ma światła niema auto fokusa, musisz czymś przyświecić, dobre lampy mają diodę, może masz w aparacie światło AF? Jak nie to ewentualnie pomaga laser taki co rzuca jakiś wzór, np bałwanka ;-) albo inne cuda, czerwony.
  • Odpowiedz
@reddin: jest ta lampa która używana jest gdy włącza się samowyzwalacz. Żółta. W niektórych aparatach wiem że służy ona również do autofocusu. Tyle że mój chyba nie..
  • Odpowiedz
@reddin: włączone 100%. Ona działa gdy wysune lampe wbudowaną ale jako funkcja "redukcja czerwonych oczu" a gdy schowam lampę lub założę zewnętrzną już nei działa.
  • Odpowiedz