Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopowicze!

Jak nakazują obyczaje, witam się z Wami wszystkimi (-:

Jestem Robert, mam 28 lat, mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim. Jestem początkującym przedsiębiorcą (serwis komputerowy), fanem serii StarGate, Fc Barcelony, muzyki elektronicznej (DNB), sztuki nowoczesnej - generalnie mam bardzo szerokie spektrum zainteresowań.

#zielonywita
  • 25
  • Odpowiedz
@erbeka: ho ho, to tam gdzie ci najzdolniejsi szli (albo tacy, co myśleli, że są zdolni) ;-) Pamiętam gościa od informatyki z I LO, niezły specjalista był ;) Ja sam uczęszczałem do uczelni na Nadrzecznej czyli III LO ;)
  • Odpowiedz
@cleverone_pl: ta najzdolniejsi - to tylko stereotyp i mija się z prawdą xD. Miałem z nim zajęcia, ale kurde to było mega dawno temu - już zapomniałem jak ta szkoła wygląda
  • Odpowiedz
@erbeka:

ta najzdolniejsi - to tylko stereotyp i mija się z prawdą xD


A no właśnie to miałem na myśli :)

już zapomniałem jak ta szkoła wyglą


Ciężko zapomnieć ten murowany Azkaban ;-)
  • Odpowiedz
@kenway: cóż, osobiście uważam, że antywirus to rzecz niezwykle potrzebna w sytuacji gdy na używanej stacji roboczej (komputerze) dokonujemy płatności przez Internet (czyli podajemy na przykład numer karty kredytowej albo login i hasło do internetowego serwisu bankowego) lub przetwarzamy ważne dane. Jeśli komputer jest wykorzystywany w celach typowo domowych (czyli przeglądanie Internetu, oglądanie filmów, gry) to również może się przydać, ale nie jest niezbędny. Oczywiście jeśli chcemy mieć pewność (wiadomo, że
  • Odpowiedz