Wpis z mikrobloga

Moje harcerki, te dwie z którymi się zżyłam najbardziej, w których pokładałam największe nadzieje, które doszły najdalej, z którymi mam teraz najbliższy kontakt - moje dwie dziewczyny idą w tym roku do liceum. Ja byłam w połowie przygody z nimi, kiedy szły do gimnazjum.

No i co? Jestem wzruszona, że tak wyrosły, że im tak dobrze poszło, że są takie mądre. I nie zauważam, kiedy one przestają być dziećmi - nie jestem ani matką, ani siostrą - drużynową, koleżanką - są 5 lat młodsze i to normalne, ja jestem na kolejnym roku studiów, a one idą do liceum. Ale, już do liceum?! Moje dziewczyny?! Rozklejam się, klucha jestem - gdyby ktoś z Was miał kiedyś dzieciaka i mógł go wysłać do harcerstwa: niech to zrobi. To jest naprawdę przygoda życia - i to są cudowne znajomości. Dla wszystkich stron. :)

#klucha #doroslosc #wzruszenie #liceum #harcerki #harcerstwo
  • 14
@Dolan: Co? :) Chodzi o to, że one są dorosłe, a ja je zawsze będę traktowała jak dziewczynki - cycki też to kształtują, takie jest życie. :)

@MichaS_LwK: Rozmowy ich nie zgorszą ani nie przerażą, ale lepiej niech jeszcze piszą z koleżankami na gadu-gadu. :P