Wpis z mikrobloga

śpieszmy się głosować na Korwina, ludzie tak szybko odchodzą


@itou123: po prostu masz w rodzinie niewykształcone sieroty, które w Polsce sobie nie radzą - ot cała filozofia. Mam tylko nadzieję, że im palce nie spuchną od zmywaka.
@tomaszek00: Ja zarabiam świetnie (programista, średnia firma, której klientami są wielkie polskie firmy), prawie codziennie dokształcam się z programowania czy z ekonomii, bo to moja pasja. Mimo to myślałem czasem nad emigracją - raz, że #!$%@? mnie obecny system, a dwa, że w innym kraju miałbym jeszcze więcej.
a dwa, że w innym kraju miałbym jeszcze więcej


@itou123: to rozważ wszystkie plusy i minusy emigracji - droższe mieszkania, inne podatki (np. podatek od wiary, bykowe, etc.). Wiadomo, że w Polsce nie jest nie jest super, ale jak Janusz jedzie do Jukeja klepać auta, pić piwo i narzekać jak to w Polsce jest źle to lepiej niech już nie wraca.
w sumie to już jest 6 osób z samej bliskiej rodziny:


- brat ojca, jego corka, żona


- brat mamy, jego dwoje dzieci

śpieszmy się głosować na Korwina, ludzie tak


@itou123: no to juz fajnie jak na 21 lat :) jaki jezyk
@itou123: hehe to bardoz popularny jezyk i faktycznie trzaskaja w nim te wszystkie softy ekonomiczno ksiegowe to az bije w oczy ;) i to chyba dajel jest robione na Delphi 2 i dbx ;) jednym slowem gratuluej mozesz mowic ze jestes jak programista cobola ;)