Wpis z mikrobloga

Mam #pytanie albo nawet #pytaniedoeksperta odnośnie #aukcje #allegro albo #ebay .

Do sprzedania mam taki Profometer 4 jak na zdjęciu poniżej. Kupiłem go na ebayu w Izraelu od Ozajasza. Przedmiot był używany, sam użyty został może trzykrotnie.

Jednak, tak jak łatwo było go kupić, tak problem mogę mieć, żeby znaleźć na niego kupca. I tu pojawia się pytanie:

Jak albo gdzie wystawić przedmiot, żeby dotarł do jak największej liczby potencjalnych kupców.

Pytanie wbrew pozorom nie jest dla mnie proste, bo odrobinę wcześniej na ebay.pl zaznaczając opcję 'search worldwide', znalazłem dwa egzemplarze w Niemczech, natomiast szukając na ebay.com oraz następnie ebay.co.uk tych dwóch niemieckich egzemplarzy nie znalazłem, zatem pytanie uważam za zasadne.

Dodam tylko, jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie, że moje konto na ebayu ma zero komentarzy.

#architektura #projekty #diagnostyka #zelbet nie wiem #zelbetboners #budownictwo
Pobierz Gacrux - Mam #pytanie albo nawet #pytaniedoeksperta odnośnie #aukcje #allegro albo #e...
źródło: comment_bB1JJ3Ywg43n2m3pTuXRDwwDLTuqE939.jpg
  • 2
@Gacrux: nie jestem pewien tego co mówię, ale kiedyś trochę interesowałem się tematem i w regulaminie Ebaya napisane jest, że widoczność na świecie uzyskuje się po uzyskaniu 10 komentarzy za sprzedaż.

Ale tutaj uwaga, wystawiłem przedmiot mając 0 komentarzy za sprzedaż, 3 za zakupy i kupił ode mnie koleś ze Słowacji. Także nie wiem jak to działa.

A, odrzuć z góry ebay.pl - nie ma sensu. O wiele wygodniejszy i bardziej