Wpis z mikrobloga

Wykoparka v2.1 poleciala do Marketu

- [NEW] Możliwośc ustawienia czestotliwości wyświetlania ekranu powitalnego

- [NEW] Kliknięcie na nicku autora znaleziska otwiera okno podglądu z jego profilem

- [UPD] "Pasek płci" dodany do listy profili dostępnych w edytorze treści

- [UPD] Poprawiona kolejnosc przycisków w Quickbarze

- [UPD] Dodana obsluga linkow "/entries"

- [UPD] Poprawka edytora tresci dot. nieprzełączania IME na wielkie litery na początku nowych zdań

- [FIX] Tablet: przywrócony przycisk dodawania nowego wpisu na mikroblogu (@Slababateria)

- [FIX] Przywrócony dostęp do osadzonych mediów (komentarze do znalezisk, wpisy + komentarze na mikro)

- [FIX] Przywrócone menu kontekstowe (na listach) dla znalezisk oraz wpisów na mikroblogu

- [FIX] Poprawiony crash aplikacji w niektórych przypadkach przy wejściu na własny profil

Do pobrania z Google Play (pewnie chwile zajmie aktualizacja): https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.webnet.android.wykoparka

albo z naszego serwera: http://wykoparka.pl/apk/

#android #wykoparka
  • 30
@WebnetMobile: HTC Wildfire z andkiem 2.3.7 CM, wykoparka 2.0.3, Najczęściej przy połączeniu przez sieć (nie wifi) nie ładuje żadnej treści i wywala błąd, chociaż ostatnio na niedomowym wifi też nie działało. Jak się to powtórzy przy tej wersji to możecie liczyć na dokładne info co jak i kiedy się działo. Zawołam na mikro z tym.
To jeszcze dodaj opcję "moje komentarze" a po kliknięciu w któryś przenosi mnie od razu do tego komentarza. Obecnie widać jedynie w jakim wątku napisałem komentarz i muszę go ręcznie szukać
@straznik_teksasu: Twoj "bug report" jest niestety bezwartosciowy generalnie w takiej formie (i sadze tez ze to bzdura po prostu). A ekran podzielony jest na 3 czesci a nie na 2 i gdybys chwile poklikal to bys zauwazyl ze mozna bez problemu wczytac tresci do dowolnej kolumny (long tap zamiast zwyklego np. W menu)
@WebnetMobile: nie bzdura, tylko jak włączam apke na dzień dobry dostaje radosny komunikat że program przestał działać, prawie za każdym razem. Jeśli dobrze pamiętam to wysłałem bug raport z mojego nexusa, ale chyba nie wysiliłem się w opisie. Jak będę pamiętał po pracy to zreprodukuje i wyślę go jeszcze raz.

No i może dam jeszcze jedną szanse i spróbuje przetestować ten widok kolumn, no i usunąć to czarne tło jeśli się
@straznik_teksasu: wykoparka na pewno ma pare bugow natomiast zgloszenia slane via Google sa sredno uzyteczne niestety (ten mechanizm po prostu jest to niczego). Jesli ci sie wywala powtarzalnie, sprobuj zaobserwowac kiedy dokladnie, zeby mozna bylo to sprobowac powtorzyc. Ciemna kolorystka poki co nie jest zmienialna - pozniej bedzie.
@WebnetMobile: Kiedy odpalam aplikacje, na dzień dobry wywala błąd że wykoparka została zatrzymana i muszę zamknąć aplikacje. Zdarza się to prawie za każdym razem, ale po kilku próbach mogę korzystać a aplikacji. Błąd występuje na nexusie 7. Nie jestem pewien tylko czy to jest ta wersja, czy przedostatnia. Po pracy to zweryfikuje.