Wpis z mikrobloga

Wykoparka v2.1 poleciala do Marketu

- [NEW] Możliwośc ustawienia czestotliwości wyświetlania ekranu powitalnego

- [NEW] Kliknięcie na nicku autora znaleziska otwiera okno podglądu z jego profilem

- [UPD] "Pasek płci" dodany do listy profili dostępnych w edytorze treści

- [UPD] Poprawiona kolejnosc przycisków w Quickbarze

- [UPD] Dodana obsluga linkow "/entries"

- [UPD] Poprawka edytora tresci dot. nieprzełączania IME na wielkie litery na początku nowych zdań

- [FIX] Tablet: przywrócony przycisk dodawania nowego wpisu na mikroblogu (@Slababateria)

- [FIX] Przywrócony dostęp do osadzonych mediów (komentarze do znalezisk, wpisy + komentarze na mikro)

- [FIX] Przywrócone menu kontekstowe (na listach) dla znalezisk oraz wpisów na mikroblogu

- [FIX] Poprawiony crash aplikacji w niektórych przypadkach przy wejściu na własny profil

Do pobrania z Google Play (pewnie chwile zajmie aktualizacja): https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.webnet.android.wykoparka

albo z naszego serwera: http://wykoparka.pl/apk/

#android #wykoparka
  • 30
  • Odpowiedz
@WebnetMobile: Używałem przez kilka dni i nie znalazłem edycji własnych komentarzy. Czyżby faktycznie tego nie było? Jak dla mnie to dyskwalifikuje nawet najlepszy program, bo i tak muszę go uzupełniać oficjalną apką.

Dołączam się też do opinii tych, którym brakuje jasnego motywu do wyboru.
  • Odpowiedz
@WebnetMobile: Dzięki za info. Jak tylko pojawi się ta edycja, zainstaluję wykoparkę ponownie. Przy okazji dodam parę swoich spostrzeżeń.

- jak pisałem - przydałby się jasny motyw (wiele osób ma przesyt czerni w Androidzie),

- ikonka koparki ;) Może dalibyście coś bardziej pasującego do innych ikonek? :)

- okienko pisania komentarzy jest ładne, ale przesłania inne komentarze, które moglibyśmy chcieć sobie podglądać. Warto czasem zrezygnować z urody na rzecz funkcjonalności.
  • Odpowiedz
@WebnetMobile: Jeszcze jedno: opisy pod znaleziskami na głównej i w wykopalisku są teraz skracane. Przydałby się wybór tego w ustawieniach: wyłączone / skrócone / pełne.
  • Odpowiedz
ikonka koparki ;) Może dalibyście coś bardziej pasującego do innych ikonek? :)


Mi tam sie podoba :) Jak ktos narysuje cos fajniejszego w to miejsce to moge rozwazyc wymiane, ale sam z siebie raczej tego zaczepiac nie planuje aktualnie.

- okienko pisania komentarzy jest ładne, ale przesłania inne komentarze, które moglibyśmy chcieć sobie podglądać. Warto czasem zrezygnować z urody na rzecz funkcjonalności.


@Altar: okno edytora jest ponad lista wiec nawet gdyby
  • Odpowiedz
@WebnetMobile:

Mi tam sie podoba :) Jak ktos narysuje cos fajniejszego


Sama w sobie jest ładna, tylko jakoś nie pasuje. Może obuduj ją zaokrąglonym kwadracikiem i będzie ideał :)

okno edytora jest ponad lista wiec nawet gdyby nie zaslanialo nic to i tak nie masz dostepu do listy pod spodem (nic nie przesuniesz etc).


Właśnie nie bardzo wiedziałem jak to opisać. Właśnie o to mi chodziło, że jest na wierzchu. Nie
  • Odpowiedz
@Altar: Nie ma tutaj "wbudowanego mechanizmu" zadnego do uzycia. Mozna otworzyc edytor jako oddzielne "okno" (co robie) albo wcisnac go w liste. Z pewnych powodow wciskanie w liste jest bardziej problematyczne bo pojawia sie pare przypadkow do obsluzenia (typu user cos zaczal pisac a teraz nagle kliknal ze chce przejsc w inne miejsce aplikacji - mozna nic nie robic ale straci przez to cos co pisal i w bardzo duzym procencie
  • Odpowiedz
@WebnetMobile: A tak, zdarzają się w aplikacjach problemy, o których piszesz. W oficjalnym Wykopie problemy są głównie, kiedy dodajemy kogoś do odpowiedzi, cytujemy, itp. Ostatecznie nie wiadomo, czy komentarz nie wyląduje gdzieś na końcu. Może faktycznie lepiej to zostawić w osobnym oknie. Może za to rozważ sytuację, żeby w tym oknie został wyświetlony chociaż ten konkretny komentarz, na który odpisujemy.

Widzę, że w międzyczasie dodałeś wpis o nowej wersji. Zaraz pobiorę
  • Odpowiedz