Wpis z mikrobloga

@szoorstki: Hahaha efekt z tego taki, że moje dziecko stwierdziło że to głupia i zła firma. Cóż, pijarowo dali dupy bo zamknięcie tego terenu w majowa pogodną sobotę dobrego wrażenia na setkach odbijających się od bramek z logo hp ludzi i turystach wrażenia dobrego o marce nie robi...
@krisip: za bardzo nie rozumiem twojego podejscia. Jesli jest mozliwosc wynajecia tego terenu na imprezy zamkniete to dlaczego firma ktora chce zapewnić swoim pracownikom zabawe nie powinna wynajmowac tego w weekend jak jest ladna pogoda? Czy w takim razie mozna wynajmowac takie miejsca tylko w srodku tygodnia jak pada?
@krisip: no to bede mial pecha. Takie rzeczy sie zdarzaja. Tak jak rozumiem tok myslenia twojego dziecka, natomiast u doroslego, myślącego czlowieka jest to dosc dziwne. Szukasz winnego nie tam gdzie trzeba. Obarczasz wina HP za to ze skorzystali z czegos co jest dostepne, legalne, a nie zastanowisz sie dlaczego w ogole istnieje mozliwosci wynajmowania popularnego miejsca spacerowego w piekne sloneczne majowe weekendy. Poszukaj raczej winy u osob ktore zajmuja sie
@krisip: ale czy ty dalej nie rozumiesz problemu? Obarczasz wina kogos kto korzysta z oferty dostepnej dla wszsytkich. :) Nieraz zdarzylo mi sie bedac za granica, ze jakis zabytek czy obszar byl zamkniety z roznych powodow (renowacja, impreza okolicznosciowa, odwiedziny VIPow, itd.) i przez to nie mozna byla jej zwiedzić/zobaczyć. Takie rzeczy sie zdarzaja i trzeba sie z tym pogodzić. Na tej samej zasadzie moglbys powiedziec ze idioci organizuja na wyspie
@wlochatyjoe: No ja tego co piszesz nie popieram bo to jest miejsce publiczne i ogólnodostępne i zamykane może byc ewentualnie na jakies państwowe wydarzenia a nie ze sobie ktos na terenie należącym do miasta i miejskich atrakcjach utrzymywanych z pieniędzy podatników prywatny folwark robi. Na dodatek odgradzając miejsce imprezy na kilometr wokół i zasłaniając atrakcje turystyczne ze nawet ich nie da sie zobaczyć z daleka. Chore i tyle.
@krisip: ja nie twierdze ze to jest super, ale cały czas próbuje pokazać Ci ze to nie jest wina HP. Jeśli miasto pozwala na wynajem tego miejsca, to obwiniaj miasto. HP płaci za wynajem i nie bawi sie tam za pieniądze podatników. Tak samo mozna wynajmować inne obiekty miasta, jak chociażby Ratusz.
@wlochatyjoe: To że sex jest za pieniądze to nie znaczy ze chodzenie na dziwki jest ok i poprawia Twoj wizerunek.

Trzeba mieć odrobinę samokrytyki w sobie a nie zamknac i ogrodzic atrakcje turystyczna, uniemozliwiajac zobaczenie jej nawet z kilkuset metrow.